BDAR
gdpr

JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ VALDYMAS

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Vilniaus lauko daželyje-mokykloje vyko aplinkosaugos pamoka

Data

2022 05 27

Įvertinimas
2
20220526_091152.jpg

Aplinkos apsaugos departamento Taršos prevencijos ir cheminių medžiagų kontrolės skyriaus vyr. specialistė Julita Šiuipienė Vilniaus lauko darželyje-mokykloje vaikams vedė aplinkosaugos pamoką.

Per susitikimą vaikai buvo supažindinti su pakuočių ženklinimu, rūšiavimu, taip pat vaikai aplinkosaugininkei pristatė ir savo kurtus darbelius iš antrinių žaliavų.

„Per edukacijas, vaikus raginu pamatyti ir atskirti koks elgesys yra netinkamas.  Akcentuoju, kad patys vaikai atlieka reikšmingą vaidmenį nešiukšlindami ir sudrausmindami draugus. Šį kartą su vaikais aiškinomės ir mokėmės, kaip sužinoti ką reiškia skaičiukai ir įvairūs simboliai sužymėti ant plastikinių butelių, pakuočių. Analizavome bei žiūrėjome ar jos gali būti perdirbtos, kalbėjome apie aplinkosaugininkų darbo ypatumus“, – sakė Taršos prevencijos ir cheminių medžiagų kontrolės skyriaus vyr. specialistė Julita Šiuipienė.

Taip pat vaikai buvo supažindinti su aplinkos apsaugos sistema, pareigūnų atliekamais darbais ir atsakomybėmis. Vaikai smalsiai apžiūrinėjo aplinkosaugininkų automobilį, domėjosi pareigūnų apranga ir profesiniu ženkliuku.