BDAR
gdpr

JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ VALDYMAS

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Utenos aplinkosaugininkai tinklininkus sulaikė vidury dienos

Data

2022 08 05

Įvertinimas
3
1659616731793.jpg

Aplinkos apsaugos departamento Utenos gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos pareigūnai vykdydami akcijos „Poilsiauk atsakingai“ reidą Zarasų rajone, Suvieko ežere, pastebėjo du asmenis, kurie statė tinklus. Laiku sulaikius asmenis žala gamtai nepadaryta.

„Paprastai brakonieriai nuo mūsų slepiasi, taigi ir tinklų statyti ar traukti eina naktį. Šie asmenys nusprendė veikti kitaip – tinklais žvejoti dieną. Tik sumanymas buvo prastas – aplinkosaugininkai dirba visą parą, taigi pasislėpti šviesoje pažeidėjams nepavyko“, – sakė Utenos GGAI viršininką pavaduojantis vyr. specialistas Edgaras Vilutis.

Už neteisėtai pastatytus tris tinklus jiems surašyti administracinio nusižengimo protokolai ir gresia baudos nuo 120 iki 300 eurų. Taip pat paimti tinklai ir žvejyboje naudota medinė valtis. Asmenys žuvų sugauti nespėjo, nes buvo aptikti statantys tinklus.

Primename, kad apie aplinkos apsaugos pažeidimus galite pranešti telefonu 112.