BDAR
gdpr

JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ VALDYMAS

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Telšių inspektoriai moksleivius supažindino su aplinkosaugininko darbu

Data

2021 03 30

Įvertinimas
0
j-kelly-brito-PeUJyoylfe4-unsplash.jpg

Aplinkos apsaugos departamento Telšių aplinkos apsaugos inspekcijos specialistai vedė nuotolines pamokas Plungės akademiko Adolfo Jucio progimnazijos 1 klasės moksleiviams.

Per pamokėles pirmokai buvo supažindinti su aplinkosaugininko specialybe ir Telšių aplinkos apsaugos inspekcijos atliekamais darbais.

Moksleiviai neslėpė susidomėjimo ir daug klausinėjo. Pavyzdžiui, koks aplinkosaugininkų darbo užmokestis, ką reikia stropiai mokytis mokykloje ir kokias studijas baigti norint tapti aplinkos apsaugos specialistu, kaip reikia elgtis su laukiniais gyvūnais, kaip tvarkingai rūšiuoti atliekas.

„Džiugu, kad moksleiviai tokie smalsūs ir nebijo paklausti. Vaikus itin svarbu su aplinkos tausojimo, išsaugojimo svarba supažindinti nuo mažumės, kad kiekvienas jų mažais žingsneliais galėtų prisidėti prie gamtos apsaugos ir elgtųsi atsakingai. Ne tik neterštų aplinkos, jai nekenktų, bet įgytas aplinkosaugines žinias gebėtų ir pritaikyti, kad  išsaugotume sveiką ir švarią aplinką“, – teigia Telšių aplinkos apsaugos inspekcijos pareigūnas Dovidas Rubežius.