BDAR
gdpr

JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ VALDYMAS

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Spalio 4 d. organizuojamas medžioklės egzaminas Alytuje

Data

2022 09 06

Įvertinimas
0
2536_685b6e83cd31bdd6c1a594bca829c4ed.jpg

Aplinkos apsaugos departamento Alytaus valdybos teisės medžioti suteikimo ir panaikinimo komisija (toliau – komisija) spalio 4 dieną organizuoja asmenų, norinčių tapti medžiotojais egzaminą.

Medžioklės egzamino teorinė dalis vyks spalio 4 dieną 9 val. Aplinkos apsaugos departamente prie Aplinkos Ministerijos Alytaus valdybos auditorijoje, II aukšte (Kauno g. 69, Alytus). Medžioklės egzamino praktinė dalis – šaudymo egzaminas – vyks tą pačią dieną Lietuvos medžiotojų ir žvejų draugijos Alytaus skyriaus šaudykloje (Miškininkų g., Alytus). 

Asmenys, pageidaujantys įgyti teisę medžioti, komisijai iki rugsėjo 23  d. pateikia šiuos dokumentus ir jų kopijas (dokumentų originalai, įsitikinus kopijų tikrumu, grąžinami juos pateikusiam asmeniui): 

  1. asmens dokumentą su nuotrauka, kuriame būtų nurodyta gimimo data arba asmens kodas; 
  2. pažymėjimą apie baigtus medžiotojų kursus ir atliktą stažuotę arba aukštojo ar aukštesniojo mokslo diplomą, liudijantį įgytą aukštąjį ar aukštesnįjį biomedicinos mokslų studijų srities išsilavinimą ir šio diplomo priedą apie studijų metu išklausytą specialų medžioklės kursą ir išlaikytą atitinkamą egzaminą; 
  3. prašymą komisijai leisti laikyti medžioklės egzaminą; 
  4. pažymą iš sveikatos priežiūros įstaigos (forma 049/a); 
  5. pažymą apie nuolatinę (deklaruotą) gyvenamąją vietą; 
  6. pažymą, nurodančią, ar asmuo nėra teistas už tyčinius nusikaltimus;
  7. pažymas apie tai, ar asmuo nėra padaręs administracinių teisės pažeidimų, susijusių su medžioklę ar žūklę reglamentuojančiais teisės aktų reikalavimų nesilaikymu, neteisėtu ginklo panaudojimu, kėsinimusi į nuosavybę ar viešąją tvarką; 
  8. 2 amžių atitinkančias nuotraukas, skirtas dokumentams įforminti. 

Dokumentai priimami AAD Alytaus valdyboje (Kauno g. 69, Alytus), 206 kab., darbo dienomis nuo 8.00 iki 12.00 val. ir nuo 13.00 iki 16.00.

Daugiau informacijos teiraukitės telefonu 8 315 56745 arba 8 686 76009. Taip pat informacija teikiama atvykus į AAD Alytaus valdybą.