BDAR
gdpr

JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ VALDYMAS

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Per savaitę daugiau nei 550 pranešimų apie galimus aplinkosaugos pažeidimus

Data

2022 05 22

Įvertinimas
0
savaitės pranešimai (2).png

Gegužės 16 – 22 d. Aplinkos apsaugos departamento Pranešimų priėmimo tarnyba apie galimus pažeidimus gavo 556 pranešimus. Ne darbo metu gautas 346 pranešimai. Reaguodami į skubius pranešimus ne darbo metu, pareigūnai vyko į iškvietimus 28 kartus.

Praėjusią savaitę Pranešimų priėmimo tarnybos darbuotojams apie žvejybos pažeidimus pranešta 21 kartą, medžioklės – 7 kartus. Dėl atliekų deginimo kreiptasi 9 kartus, netinkamo atliekų tvarkymo – 27, nuotekų – 18, vandens taršos – 4, neteisėtų kirtimų – 8, oro taršos – 5, kitos taršos – 3, miškų – 8, vandens apsaugos juostų pažeidimų – 9, vandens transporto priemonių pažeidimų – 3, dėl kitų pažeidimų ir konsultacijų kreiptasi 42 kartus.

Dėl į autoįvykius pakliuvusių laukinių gyvūnų kreiptasi 280 kartų (praėjusią savaitę – 287), dėl kitų įvykių su laukiniais gyvūnais –112 kartų (praėjusią savaitę – 141).

Iš ne darbo metu gautų 346 pranešimų 28 buvo skubūs, iš jų 132 pranešimai buvo gauti savaitgalį ir 214 darbo dienomis po darbo valandų.

Kaip teigia aplinkosaugininkai, skubūs pranešimai patenka į skubaus reagavimo pranešimų sąrašą, patvirtintą Aplinkos ministerijos įsakymu ir į juos išvykti privaloma per pusvalandį pasyvaus budėjimo metu, per 1 val. – darbo metu. Į kitus pranešimus reaguojama eilės tvarka – t. y. per kuo trumpesnį laiką, bet ne vėliau kaip per 10 darbo dienų.

Primename, kad apie aplinkos apsaugos pažeidimus galite pranešti telefonu 112.