Pasinaudoję konsultacijomis, įvertinkite Aplinkos apsaugos departamento specialistų suteiktų paslaugų kokybę

Data

2021 01 12

Įvertinimas
1
glenn-carstens-peters-npxXWgQ33ZQ-unsplash.jpg

Aplinkos apsaugos departamentas, siekdamas pagerinti asmenų aptarnavimo kokybę ir užkirsti kelią neteisėtiems departamento darbuotojų veiksmams, atlieka fizinių ir juridinių asmenų aptarnavimo kokybės vertinimą.

„Mūsų tikslas – išgryninti departamento darbo metodus, operatyviai ir aiškiai pateikti informaciją ar konsultacijas į mus besikreipiantiems asmenims“, – teigia Aplinkos apsaugos departamento vadovė Olga Vėbrienė.

Asmenys, kuriems jau buvo suteiktos Aplinkos apsaugos departamento paslaugos, gali anonimiškai pareikšti nuomonę apie prašymų nagrinėjimą, teikiamas konsultacijas ir aptarnavimo kokybę užpildydami anketą. Jeigu kreipiatės tik dėl konsultacijų, trumpą anketą rasite čia

Juridiniams asmenims, kurių įmonėse buvo vykdyti ūkio subjektų veiklos patikrinimai, parengėme anoniminę anketą, kurioje galima įvertinti Aplinkos apsaugos departamento padalinių darbą: pareikšti savo nuomonę apie suteiktos informacijos aiškumą ir tikslumą, aplinkosaugos pareigūnų veiksmus, patikrinimo operatyvumą, konsultavimą teisės aktų ir kitais dominančiais klausimais.

Atsakymai padės užtikrinti, kad priežiūros funkcijos būtų atliekamos efektyviai, koordinuotai ir sukeliant kuo mažesnę administracinę naštą verslui. Anketą galite užpildyti čia.