BDAR
gdpr

JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ VALDYMAS

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Panevėžio aplinkosaugininkų sulaikyti pažeidėjai už 11 lydekų sumokės 2640 eurų

Data

2021 10 22

Įvertinimas
2
AAD3.jpg

Ketvirtadienį Aplinkos apsaugos departamento Panevėžio gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos pareigūnai sulaikė asmenis, neteisėtai pagavusius 11 lydekų. Vien už žuvų ištekliams padarytą žalą pažeidėjai sumokės 2640 eurų.

Apie tai, kad Panevėžio rajone viename paviršiniame vandens telkinyje neteisėtai žvejojama statomaisiais tinklais, Panevėžio GGAI pareigūnai sužinojo gavę pranešimą.

Nuvykę į vietą aplinkosaugininkai pastebėjo krante paliktą pranešėjo nurodytą automobilį, vandens telkinyje – valtį. Valandą nuo kranto stebėdami du asmenis, pareigūnai matė, kaip tikrinami vandens telkinyje pastatyti savadarbiai žvejybos įrankiai – „palaidinės“.

Vėliau paaiškėjo, kad „palaidinių“ iš viso 13. Pažeidėjai gaudė lydekas, masalui naudodami žuvelę.

Pareigūnai, sustabdę į krantą grįžusius vyrus, automobilyje aptiko 11 lydekų. Žvejybos įrankius asmenys buvo paslėpę krante žolėje, dalį palikę vandenyje.

Už du ir daugiau kartų viršytą leistiną žvejyboje naudoti įrankių skaičių asmenims gresia baudos iki 300 eurų, valties ir žvejybos įrankių konfiskavimas. Taip pat teks atlyginti žuvų ištekliams padarytą žalą – 2640 eurų.

Primename, kad apie aplinkos apsaugos pažeidimus galite pranešti AAD Pranešimų priėmimo tarnybos telefonu (8 5) 273 2995 arba 112.