BDAR
gdpr

JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ VALDYMAS

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Panevėžio aplinkosaugininkų reidas: išaiškinus vieną pažeidėją, turįs tinklų prisipažino ir jo draugas

Data

2022 10 04

Įvertinimas
1
2886_6b147c31bc992c9a15acdb75b25758a6.jpg

Aplinkos apsaugos departamento Panevėžio gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos reidas praėjusią savaitę pasisuko netikėta linkme: tikrinant neteisėtai lydeką pagavusio asmens ūkinius pastatus, paaiškėjo, kad tinklų turi ir jo draugas.  

Atvėsus orams ir prasidėjus plėšriųjų žuvų žvejybos sezonui, Panevėžio GGAI pareigūnai rengia reidus, stiprindama žuvų apsaugą. 

Šįkart aplinkosaugininkai per pasalą Rokiškio rajone sustabdė automobilį „Audi 100“, kuriuo iš žvejybos vyko to paties rajono gyventojas. Paaiškėjo, kad asmuo, neturėdamas mėgėjų žvejybos leidimo, žvejojo Sietuviškio ežere draudžiamu būdu (naudojo 10 skirtulių) ir neteisėtai sugavo lydeką.  

„Kadangi pareigūnams kilo įtarimų, kad pažeidėjas turi ir draudžiamų žvejybos įrankių, buvo atlikta jo sodybos teritorijos ir ūkinių pastatų apžiūra. Nuojauta neapgavo – sodybos teritorijoje rastas  draudžiamo dydžio bučius, o ten gyvenantis pažeidėjo draugas prisipažino sodyboje laikantis dar ir keturis nežymėtus žvejybinius statomuosius tinklus“, – sakė Panevėžio GGAI viršininkas Marius Kazlauskas.  

Abu asmenys už draudžiamų ne mėgėjų žvejybos įrankių laikymą turės sumokėti po baudą nuo 60 iki 200 eurų. O draudžiamu būdu žvejojusiam asmeniui dar teks atlyginti žuvų ištekliams padarytą 240 eurų žalą, taip pat bus paskirta administracinė bauda iki 300 eurų su pažeidimo padarymo įrankių ir priemonių konfiskavimu.