BDAR
gdpr

JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ VALDYMAS

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Neteisėtos žiemos pramogos nepraslydo pro aplinkosaugininkų akis

Data

2021 01 11

Įvertinimas
0
savaitės pranešimai (2).png

Sausio 4–10 d. Aplinkos apsaugos departamento Pranešimų priėmimo tarnyba apie galimus pažeidimus gavo 333 pranešimus. Iš ne darbo metu gautų 31 pranešimo 18 pasitvirtino.

Savaitgalį Aplinkos apsaugos departamento Imuniteto tarnybos ir Vilniaus valdybos Vilniaus rajono pareigūnai, dalyvaudami bendrame reide kartu su Lietuvos kelių policijos tarnybos pareigūnais, sulaikė keturratį ir sniego motociklininką.

Patruliuojant Jovariškių apylinkėse, Šalčininkų r., buvo sustabdytas keturratis. Nustatyta, kad prie jo vairo sėdo jauna mergina, neturinti teisės vairuoti.

Toliau tęsiant reidą, Mištautonių km., Šalčininkų r. pastebėti trys sniego motociklininkai. Dviem asmenims pavyko pabėgti, vieną pareigūnams pavyko pagauti. Sulaikytas sniego motociklo vairuotojas A. M., kuris su savimi neturėjo vairuotojo pažymėjimo. Taip pat sulaikius pažeidėją pastebėta, kad jo sniego motociklo valstybinio numerio ženklas paslėptas. Vairuotojui surašytas ANK protokolas už vairavimą be teisių ir valstybinio numerio ženklo slėpimą.

Praeitą savaitę Pranešimų priėmimo tarnybos darbuotojams apie žvejybos pažeidimus pranešta 12 kartus, apie medžioklės – 28. Dėl  atliekų deginimo kreiptasi – 31 kartų, netinkamo atliekų tvarkymo kreiptasi 18 kartus, nuotekų – 12, vandens taršos – 7, pakrantės apsaugos juostų pažeidimų – 8, neteisėtų kirtimų – 12, oro taršos – 15, kitų pažeidimų ir konsultacijų – 20.

Apie į autoįvykius pakliuvusius laukinius gyvūnus praėjusią savaitę kreiptasi 121 kartus (ankstesnę savaitę tokių pranešimų buvo 97), dėl kitų įvykių su gyvūnais – 48 kartus.

Reaguodami į pranešimus apie galimus pažeidimus aplinkosaugos pareigūnai ne darbo metu patikrinti informacijos vyko 31 kartus, 18 iš jų pasitvirtino.

Apie žvejybos pažeidimus buvo pranešta 4 kartų (pasitvirtino), 11 kartus buvo pranešta apie medžioklės pažeidimus (9 pasitvirtino). Dėl atliekų deginimo kreiptasi 4 kartus (1 pasitvirtino), nuotekų – 1 (nepasitvirtino), vandens taršos – 3 (pasitvirtino), vandens juostų pažeidimų – 2 (1 pasitvirtino), atliekų netvarkymo – 1 (nepasitvirtino), kitų pažeidimų – 1 (nepasitvirtino).

 Apie skubaus reagavimo reikalaujančius įvykius praneškite telefonu 112 arba AAD Pranešimų priėmimo tarnybos telefonu (8 5) 273 2995.

Vaizdo įrašą, kai sulaikomas sniego motociklas galite rasti čia.