BDAR
gdpr

JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ VALDYMAS

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Marijampolės ir Alytaus aplinkosaugininkai tęsia akcijos „Lydeka“ reidus

Data

2021 03 23

Įvertinimas
0
„AKCIJA LYDEKA 2021“ kopija.jpg

Aplinkos apsaugos departamento Alytaus ir Marijampolės valdybos praėjusiomis dienomis surengė 13 akcijos „Lydeka“ reidų ir nustatė lydekautojų.

Marijampolės valdybos inspektoriai patikrino 83 žvejus mėgėjus ir išaiškino penkis pažeidimus. Du asmenys vykdė mėgėjų žvejybą neturėdami leidimo, trys žvejojo neleistinoje vietoje. Už tai pažeidėjams buvo surašyti administracinio nusižengimo protokolai su galimybe gera valia sumokėti pusę numatytos minimalios baudos – po 60 eurų. Taip pat paimti trys pažeidimo padarymo įrankiai.

Alytaus valdybos inspektoriai per reidus pagavo asmenį, žvejojusį be leidimo. Toks pažeidimas užtraukia įspėjimą arba baudą iki 60 eurų.

Dar vienas asmuo žvejojo draudžiamais įrankiais, kitas neteisėtai pagavo lydeką. Pažeidėjams gresia administracinė atsakomybė ir bauda iki 300 eurų, o už pagautą lydeką teks atlyginti žuvų ištekliams padarytą žalą 247 eurus. Iš asmenų paimti ir pažeidimo padarymo įrankiai.

Aplinkos apsaugos departamento pareigūnai primena, kad už draudžiamu metu sugautą lydeką pažeidėjams gresia administracinės baudos nuo 120 iki 300 eurų su pažeidimo padarymo įrankių ir priemonių konfiskavimu.

Taip pat už kiekvieną draudžiamu metu sužvejotą lydeką teks atlyginti 240 eurų žalą žuvų ištekliams. Lydeką sugavus gamtinių rezervatų ar ichtiologinių draustinių vandens telkiniuose, žala skaičiuojama taikant trigubą žalos apskaičiavimo įkainį.

Apie skubaus reagavimo reikalaujančius įvykius praneškite telefonu 112 arba AAD Pranešimų priėmimo tarnybos telefonu (8 5) 273 2995.