BDAR
gdpr

JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ VALDYMAS

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


„Lydeka 2021“: Mažeikių aplinkosaugininkai patikrino 12 vandens telkinių ir nustatė lydekautoją

Data

2021 03 02

Įvertinimas
0
„AKCIJA LYDEKA 2021“ kopija (1).jpg

Aplinkos apsaugos departamento Mažeikių aplinkos apsaugos inspekcijos pareigūnai, vykdydami akcijos „Lydeka“ reidus Akmenės r.  ir  Mažeikių r. savivaldybių teritorijose, patikrino 29 žvejus ir nustatė 5 pažeidimus, tarp jų ir neteisėtai pagauta lydeka.

Mažeikių aplinkosaugininkai per reidą patikrino Alkiškių, Pakalniškių, Naujosios Akmenės miesto, Sablauskių, Klykolių, Kalnijų, Tulnikių, Leckavos, Laižuvos tvenkinius, Sedos ir Meižių ežerus ir Ventos upę.

Reidų metu patikrinti 29 žvejai mėgėjai, nustatyti 5 mėgėjų žvejybos taisyklių pažeidimai, iš jų vienas šiurkštus – asmuo masalui naudojo žuvelę ir draudžiamu laiku sugavo lydeką.

Iš pažeidėjo buvo paimti 2 stovai su vėliavėlėmis ir lydeka. Jam gresia bauda nuo 120 iki 300 eurų. Už neteisėtai sugautą lydeką teks atlyginti žuvų ištekliams padarytą žalą – 240 eurų.

Draudžiamu metu sugavus lydeką skiriama bauda nuo 120 iki 300 eurų su nusižengimo padarymo įrankių ir priemonių konfiskavimu.

Aplinkosaugininkai primena, kad nuo sausio 1 d. iki balandžio 20 d. draudžiama žvejoti masalui naudojant žuvelę, o nuo vasario 1 d. iki balandžio 20 d. galioja draudimas gaudyti lydekas.

Apie skubaus reagavimo reikalaujančius įvykius praneškite telefonu 112 arba AAD Pranešimų priėmimo tarnybos telefonu (8 5) 273 2995.