BDAR
gdpr

JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ VALDYMAS

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Kviečiame į neetatinių aplinkos apsaugos inspektorių mokymus ir žinių patikrinimą

Data

2022 05 31

Įvertinimas
1
2465_e8ec0a6d78ce8f8b5f1790714d991e3a.jpg

Asmenys, pateikę Aplinkos apsaugos departamentui prašymus tapti neetatiniais aplinkos apsaugos inspektoriais (NAAI), kviečiami į nuotolinius mokymus.

Birželio 6 d. 15 val. mokymai vyks asmenims, prašymus pateikusiems Marijampolės valdybai.

Birželio 13 d. 10 val. mokymai vyks visiems pretendentams visose kitose Lietuvos valdybose.

Detalią informaciją apie mokymus pateiksime el. paštu.

Per mokymus bus pristatyta aplinkos apsaugos valstybinės kontrolės sistema, pareigūnų darbo specifika ir NAAI veiklos pagrindai, uždaviniai, teisės ir pareigos, funkcijų ir pareigų atlikimo tvarka ir reikalavimai.

Tarp kitų temų bus paliesta NAAI pagalba pareigūnams, dalyvavimas pareigūnų atliekamuose patikrinimuose, saugumo reikalavimai, inspektorių veiksmai sudėtingose ir konfliktinėse situacijose, inspektorių darbo priemonės ir išdavimo tvarka, inspektorių savarankiška veikla, patruliavimas, švietėjiška ir kita prevencinė veikla.

Mokymus ves Aplinkos apsaugos departamento prie Aplinkos ministerijos Gamtos išteklių apsaugos skyriaus vyr. specialistas Saulius Džiaugys.

Po mokymų, birželio 15 d. 11 val., organizuojamas žinių patikrinimas  (egzaminai) regionų valdybose.