Kovo 22–28 d. Aplinkos apsaugos departamentas apie galimus pažeidimus gavo 437 pranešimus
Data
2021 03 29
Įvertinimas

Kovo 22–28 d. Aplinkos apsaugos departamento Pranešimų priėmimo tarnyba apie galimus pažeidimus gavo 437 pranešimus. Iš ne darbo metu gauto 61 pranešimo 45 pasitvirtino.
Praėjusią savaitę Pranešimų priėmimo tarnybos darbuotojams apie žvejybos pažeidimus pranešta 14 kartų, medžioklės – 17 kartų. Dėl atliekų deginimo kreiptasi – 47 kartus, netinkamo atliekų tvarkymo – 44, nuotekų – 23, vandens taršos – 17, neteisėtų kirtimų – 26, vandens apsaugos juostų pažeidimų – 10, vandens transporto priemonių pažeidimų – 2, oro taršos – 14, kitos taršos – 3, dėl kitų pažeidimų – 13, suteikta 4 konsultacijos.
Apie į autoįvykius pakliuvusius laukinius gyvūnus praėjusią savaitę pranešta 136 kartus (ankstesnę savaitę 112), dėl kitų įvykių su gyvūnais kreiptasi 67 kartus (praėjusią savaitę 51).
Reaguodami į pranešimus apie galimus pažeidimus, aplinkosaugininkai ne darbo metu patikrinti informacijos vyko 43 kartus, 25 pranešimai pasitvirtino.
Apie žvejybos pažeidimus buvo pranešta 8 kartus (5 pasitvirtino), 10 kartus pranešta apie medžioklės pažeidimus (9 pasitvirtino). Dėl atliekų deginimo kreiptasi 14 kartų (6 pasitvirtino), atliekų netvarkymo – 6 (5 pasitvirtino), nuotekų – 7 (6 pasitvirtino), vandens taršos – 6 (pasitvirtino), oro taršos – 2 (1 pasitvirtino), įvykių su laukiniais gyvūnais – 1 (pasitvirtino), vandens apsaugos juostų pažeidimų – 1 (pasitvirtino), neteisėtų kirtimų – 2 (2 pasitvirtino), vandens apsaugos juostų pažeidimų – 3 (2 pasitvirtino), kitų pažeidimų – 1 (pasitvirtino).
Apie skubaus reagavimo reikalaujančius įvykius praneškite telefonu 112 arba AAD Pranešimų priėmimo tarnybos telefonu (8 5) 273 2995.