BDAR
gdpr

JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ VALDYMAS

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Klaipėdos aplinkosaugininkai aptiko pažeidėją, laikantį statomuosius tinklus

Data

2021 03 03

Įvertinimas
0
fishing-net-1583686_1920.jpg

Vakar Aplinkos apsaugos departamento Klaipėdos gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos pareigūnai, turėdami informacijos, apsilankė sodyboje prie Veiviržo upės Klaipėdos rajone ir išaiškino pažeidėją, neteisėtai laikantį 3 žvejybinius tinklus.

Tikrindami negyvenamas patalpas, dujinėje viryklėje pareigūnai aptiko tris ne mėgėjų žvejybos įrankius – statomuosius tinklus. Apklausiant sodybos šeimininką paaiškėjo, kad dar vasarą šiais tinklais asmuo buvo pagavęs vieną lydeką ir tris šapalus.

Pažeidėjui už draudžiamų ne mėgėjų žūklės įrankių laikymą ir žvejybą surašytas administracinių nusižengimų protokolas, gresia bauda iki 300 eurų ir teks atlyginti 975 eurų žalą žuvų ištekliams.

Aplinkosaugininkai primena, kad nuo sausio 1 d. iki balandžio 20 d. draudžiama žvejoti masalui naudojant žuvelę, o nuo vasario 1 d. iki balandžio 20 d. galioja draudimas gaudyti lydekas.

Apie skubaus reagavimo reikalaujančius įvykius praneškite telefonu 112 arba AAD Pranešimų priėmimo tarnybos telefonu (8 5) 273 2995.