BDAR
gdpr

JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ VALDYMAS

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Aplinkosaugininkams vyko LAGK mokymai

Data

2022 05 26

Įvertinimas
2
conference-ga27d58a31_1920.jpg

Lietuvos administracinių ginčų komisija 2022 m. gegužės 25 d. surengė mokymus Aplinkos pasaugos departamento darbuotojams.

Lietuvos administracinių ginčų komisija, kaip išankstinė ne teismo tvarka administracinius ginčus nagrinėjanti – kvaziteisminė institucija, nagrinėja asmenų ir juridinių asmenų skundus (prašymus) bei priima dėl jų sprendimus kai ginčijami centrinių valstybinio administravimo subjektų (ministerijų, departamentų, inspekcijų, tarnybų, agentūrų ir kt.),  teritorinių valstybinio administravimo bei savivaldybių administravimo subjektų priimti individualūs administraciniai aktai ir veiksmai (neveikimas) bei šių subjektų vilkinimas atlikti jų kompetencijai priskirtus veiksmus.

Lietuvos administracinių ginčų komisijos nariai: Vytautas Kurpuvesas ir Inga Lipnickienė vykusių mokymų metu  trumpai pristatė Lietuvos administracinių ginčų komisijos veiklą, mokymų metu aptarė asmenų prašymų skundų nagrinėjimo tvarkos ypatumus, Viešojo administravimo įstatymo bei Asmenų prašymų ir skundų nagrinėjimo viešojo administravimo subjektuose taisyklių taikymo ypatumus, teismų praktiką nagrinėjant asmenų prašymus, skundus, taip pat atsakė į Aplinkos apsaugos departamento darbuotojų iš anksto pateiktus klausimus.

Lietuvos administracinių ginčų komisijos pravesti mokymai buvo labai naudingi įstaigos darbuotojams: tiek pareigūnams,  tiesiogiai atliekantiems valstybinės aplinkos apsaugos kontrolės funkcijas, tiek teisininkams.

Aplinkos apsaugos departamentas dėkoja Lietuvos administracinių ginčų komisijos nariams už pravestus mokymus, už bendradarbiavimą organizuojant seminarą ir jo metu įgytas žinias.

Siekiant plėsti specialistų teorines ir praktines žinias, Aplinkos apsaugos departamentas kartu su Lietuvos administracinių ginčų komisija planuoja rengti panašius seminarus ir ateityje.