BDAR
gdpr

JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ VALDYMAS

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Aplinkosaugininkai primena: miško paklotė nėra ekstremalių pojūčių trasa

Data

2022 05 18

Įvertinimas
1
jeep-ga6b3687f5_1920.jpg

Balandį grupė ekstremalių pojūčių entuziastų sumanė savo visureigius išbandyti Marijampolės savivaldybės Varnabūdės miške. Šios „pramogos“ rezultatas – 88 kv. m sužalotos miško paklotės.

Visureigių vairuotojai apie pasivažinėjimą ir keliais, ir miško paklote viešai paskelbė socialiniuose tinkluose, tad neteisėti veiksmai neprasprūdo pro miškininkų akis.

Valstybinės miškų urėdijos Kazlų Rūdos regioninio padalinio miškininkai apie pažeidimą informavo Aplinkos apsaugos departamento Kauno miškų kontrolės skyrių.  Taip pat buvo nustatyta, kad sužalota 88 kv. m miško paklotės.

Aplinkai padarytą žalą (264 eurus) pažeidėjai atlygino, bet dar už šią veiką jiems bus paskirtos 140–300 eurų baudos.

„Nors mes nuolat primename Lankymosi miške taisykles ir aiškiname, kodėl miške važiuoti bekele draudžiama, atsiranda asmenų, kuriems visai nerūpi, kokia žala miškui bus padaryta. Todėl atkreipiame dėmesį: aplinkosaugininkai vykdo nuolatinę miškų kontrolę, nes miško paklotė nėra visureigių, keturračių ir kitų automobilių trasa“, – sako Kauno miškų kontrolės skyriaus pareigūnas Egidijus Baltrušaitis.