Aplinkos apsaugos departamento nuotoliniai mokymai vyko ir „Lietuvos geležinkelių“ darbuotojams
Trečiadienį Aplinkos apsaugos departamentas vykdė nuotolinius mokymus „Valstybinė aplinkos apsaugos kontrolė, sankcijos už aplinkosauginius pažeidimus“ „Lietuvos geležinkelių“ darbuotojams. Buvo pristatyta departamento veikla ir kontrolės specifika, atsakyta į dominančius klausimus.
Veiklos organizavimo skyriaus vadovė Mantė Ramanauskienė paaiškino, kaip aplinkosaugininkai organizuoja planinius ir neplaninius įmonių patikrinimus, kurios įmonės atrenkamos, kiek per metus patikrinimų atliekama.
Taip pat priminta, kokiais būdais galima pranešti apie įtariamus ar įvykdytus pažeidimus, kaip Pranešimų priėmimo tarnybos pareigūnai reaguoja juos gavę. Pateikti ir duomenys, kiek per metus aplinkosaugininkai sulaukia tokių pranešimų, kurie pažeidimai dažniausi.
Kadangi labai svarbi departamento veiklos sričių – visuomenės konsultavimas, „Lietuvos geležinkelių“ darbuotojams priminta, kaip ir kokias konsultacijas galima gauti.
