BDAR
gdpr

JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ VALDYMAS

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Alytaus aplinkosaugininkai išaiškino asmenį, bandžiusį neteisėtai parduoti lydekas socialiniuose tinkluose

Data

2022 05 26

Įvertinimas
1
glenn-carstens-peters-npxXWgQ33ZQ-unsplash(1).jpg

Alytaus gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos pareigūnai gavo pranešimą apie socialiniuose tinkluose pastebėtą skelbimą, kuriame siūloma pirkti lydekas.

Aplinkosaugininkai atlikę tyrimą nustatė asmenį, feisbuke prekiavusį mėgėjiškos žvejybos metu sugautomis lydekomis.

Mėgėjų žvejybos vidaus vandenyse taisyklės draudžia prekiauti mėgėjų žvejybos būdu sužvejotomis žuvimis ir iš jų pagamintais produktais, todėl asmeniui buvo surašytas administracinių nusižengimų protokolas ir gresia bauda nuo 90 iki 290 eurų.

„Norime padėkoti pilietiškiems asmenims, kurie pastebėję pranešimą feisbuko grupėje iš karto pranešė aplinkosaugininkams. Primename, kad pastebėję neteisėtos žvejybos ar pardavimo atvejų galite užfiksuoti paskyroje esantį skelbimą ir siųsti informaciją el. paštu [email protected]“, – sako Alytaus gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos pareigūnė Aistė Savenkovaitė.

Primename, kad aplinkosaugininkai tikrina ir stebi socialinius tinklus, skelbimus įvairiose interneto svetainėse, taip pat vykdo reidus turgavietėse.