BDAR
gdpr

JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ VALDYMAS

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Alytaus aplinkosaugininkai iš užsienio šalies piliečio paėmė 74 pakuotes preparatų, kurių sudėtyje yra laukinių gyvūnų dalių

Data

2021 02 25

Įvertinimas
0
IMG_20210224_124011.jpg

Aplinkos apsaugos departamento Alytaus gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos pareigūnai iš Baltarusijos piliečio paėmė 74 pakuotes preparatų ir maisto papildų, kurių sudėtyje yra laukinių gyvūnų dalių. Tarp paimtų produktų yra kremų su ryklio, lokio, barsuko taukais, gaminių su gyvūnų ragais.

Alytaus aplinkosaugininkams į pagalbą atėjo Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai.

Prekybos laukiniais gyvūnais taisyklės numato, kad įvežti gyvūnus ar gaminius iš jų į Lietuvos Respublikos teritoriją iš Europos Sąjungai nepriklausančių šalių leidžiama tik pateikus nurodytus leidimus, o jei gyvūnų rūšys saugomos pagal Europos Bendrijos Tarybos Reglamento Nr. 338/97 A-D priedus, būtina turėti leidimus įvežti gyvūnus, jų dalis ir gaminius iš jų, sertifikatus bei kitus dokumentus.

Inspekcijoje tęsiamas tyrimas, ar asmuo įvežė gaminius iš laukinių gyvūnų į Lietuvos Respublikos teritoriją nepažeisdamas teisės aktų reikalavimų. Už Prekybos laukiniais gyvūnais taisyklių pažeidimą asmeniui gresia bauda nuo 30 iki 300 Eur ir gaminių iš laukinių gyvūnų konfiskavimas.