BDAR
gdpr

JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ VALDYMAS

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Akcija „Lašiša 2022“: žvejyba pažeidėjui gali kainuoti apie 1500 eurų

Data

2022 10 03

Įvertinimas
0
Lašiša.png

Aplinkos apsaugos departamento Klaipėdos gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos pareigūnai praėjusią savaitę nustatė asmenį, Kuršių mariose neteisėtai sugavusį lašišą.

Iš pažeidėjo Klaipėdos aplinkosaugininkai paėmė statomąjį tinklą ir lašišą, taip pat gresia bauda iki 300 eurų ir teks atlyginti žuvų ištekliams padarytą 970 eurų žalą.

Taip pat asmens ūkinėse patalpose pareigūnai rado 12 statomųjų tinklų ir 2 gaudykles žuvims gaudyti. Už tai gresia bauda iki 200 eurų, tinklai irgi paimti.

„Dar prieš prasidedant lašišų ir šlakių žvejybos ribojimams, primename, kodėl jie reikalingi ir kad, kaip ir kasmet, stiprinsime kontrolę. Tikriems žvejams ši informacija nėra didelė naujiena – tai priminimas-kalendorius, kad pažeidimas nebūtų padarytas netyčia. Deja, kai kuriems asmenims šių žuvų apsauga visai nerūpi. Jie nori užsidirbti net žinodami, kad neršto periodu lašišos ir šlakiai nėra vertingos žuvys. Todėl vertiname pagalbą visų, kurie nesitaiksto su pažeidimais ir praneša mums“, – sakė Klaipėdos GGAI pareigūnas Mindaugas Salys.