BDAR
gdpr

JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ VALDYMAS

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Veiklos vykdytojų dėmesiui: metinės GPAIS ataskaitos turi būti pateiktos iki kovo 1 d.

Data

2023 01 05

Įvertinimas
0
kaitlyn-baker-vZJdYl5JVXY-unsplash (1).jpg

Aplinkos apsaugos departamentas primena, kad atliekų tvarkytojai ir ūkio subjektai privalantys vykdyti atliekų susidarymo apskaitą iki kovo 1 d. turi pateikti metines atliekų tvarkymo ir susidarymo ataskaitas Vieningoje gaminių, pakuočių ir atliekų apskaitos informacinėje sistemoje (toliau – GPAIS).

„Metinės atliekų tvarkymo ir susidarymo ataskaitos teikiamos atliekų tvarkymo ir susidarymo apskaitų, vedamų GPAIS, pagrindu. Jeigu ataskaitiniais metais atliekų nesusidarė ar atliekų tvarkymo veikla nebuvo vykdoma, ūkio subjektas ar atskiras jo padalinys, vis tiek turi pateikti metinę ataskaitą, kuri automatiškai suformuojama remiantis paskutiniais GPAIS turimais duomenis“, – primena Kauno aplinkos kokybės kontrolės skyriaus vyr. specialistė Ramunė Burzdžiūtė.

Pasak aplinkosaugininkės, norint ataskaitą taisyti, prašome kreiptis el. paštu [email protected], nurodykite temą  „Atmesti ataskaitą koregavimui“, el. laiške parašykite atliekų darytojo ar tvarkytojo pavadinimą, ataskaitos tipą ir metus, taip pat atliekų tvarkymo ar susidarymo vietos pavadinimą ir adresą.

Primename: