BDAR
gdpr

JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ VALDYMAS

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Šiaulių valdybos pareigūnai organizavo prevencinį – edukacinį renginį moksleiviams iš Ukrainos

Data

2022 04 25

Įvertinimas
1
IMG_20220421_110327.jpg

Aplinkos apsaugos departamento Šiaulių valdybos inspektoriai bendradarbiaudami su Šiaulių rajono Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų progimnazija, Kairiuose, moksleiviams, atvykusiems iš Ukrainos organizavo prevencinį – edukacinį renginį. Renginyje vaikai buvo supažindinti su aplinkosaugininkų darbu, atliekų rūšiavimo svarba, taip pat apsilankė ir mini zoologijos sode.

Renginyje dalyvavo įvairaus amžiaus ukrainiečiai moksleiviai, pabėgę iš karo nusiaubtų teritorijų ir šiuo metu besimokantys Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų progimnazijoje.

„Moksleiviai buvo itin žingeidūs, labai džiaugėsi susipažinę su įvairiausiais mini zoologijos sodo gyvūnais ir pažinę aplinkosaugininko profesiją“, – sako Šiaulių aplinkos apsaugos inspekcijos vyr. specialistas Artūras Petrauskas.

Pasak A. Petrausko, vaikai buvo supažindinti su aplinkos apsauga Lietuvoje, ką daro, ką prižiūri aplinkosaugininkai, kad nebūtų teršiama aplinka, upės, ežerai ir miškai. Taip pat moksleiviams buvo papasakota apie laukinių gyvūnų ir žuvų išteklių apsaugą bei jos svarbą.

„Vaikai noriai dalyvavo diskusijoje ir atkreipė dėmesį, kad Lietuvoje žalia, švaru. Taip pat moksleiviai stebėjosi, kad atliekos šalyje aktyviai rūšiuojamos, kad įrengti taromatai. Tad džiaugiamės, turėję galimybę susipažinti su šiais nuoširdžiais vaikais ir įkvėpti dar daugiau meilės bei pagarbos gamtai“, – pažymi Pakruojo aplinkos apsaugos inspekcijos viršininkas Robertas Jagminas.