BDAR
gdpr

JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ VALDYMAS

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Kuršių mariose pastebėjus galimą taršą – paimti vandens mėginiai, pradėtas neplaninis įmonės patikrinimas

Data

2022 12 08

Įvertinimas
0
IMG-0219.jpg

Aplinkos apsaugos departamentas informuoja, kad gavus pranešimą, kad Kuršių mariose ties krantine Nr. 73 stebima tarša (tamsus vanduo), sureagavo iškart.

Klaipėdos miesto aplinkos apsaugos inspekcijos pareigūnai, iš Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos gavę pranešimą, nuvykę į įvykio vietą nustatė, kad iš AB „Klaipėdos vanduo“ paviršinių nuotekų tinklų per išleistuvą bėga tamsus, purvinas vanduo.

Iškviesti Aplinkos apsaugos agentūros darbuotojai, kurie paėmė laboratorinius mėginius skendinčių medžiagų koncentracijai nustatyti. Preliminariai, incidentas galėjo įvykti dėl sniego tirpsmo ir lietaus, kai nuo miesto gatvių su paviršinėmis nuotekomis subėga visi nešvarumai. 

Šiuo metu tyrimas tęsiamas, pradedamas atsakingo ūkio subjekto už paviršinių nuotekų tinklų eksploatavimą neplaninis patikrinimas.

Aplinkosaugininkai primena, kad apie pastebėtus aplinkos apsaugos pažeidimus galite pranešti skubios pagalbos tarnybų telefonu 112.