BDAR
Close

JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ VALDYMAS

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Klaipėdos rajone išaiškinta žvejyba neleistinais įrankiais

Data

2023 01 16

Įvertinimas
1
Aplinkosaugininkai stabdo įtartinus automobilius (asociatyvi nuotrauka)
Aplinkosaugininkai stabdo įtartinus automobilius (asociatyvi nuotrauka)

Praėjusią savaitę Aplinkos apsaugos departamento Klaipėdos gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos pareigūnai vykdydami reidą Klaipėdos rajone nustatė tris asmenis, draudžiamu metu ir draudžiamais žvejybos įrankiais, sugavusius 28 nėges.

Per reidą aplinkosaugininkai sustabdė įtartiną automobilį, kuriame asmuo vežė 23 nėges. Apklausus automobilio vairuotoją, paaiškėjo žuvis pagavę asmenys. Netrukus pažeidėjai buvo sulaikyti, kartu išaiškinti upėje pastatyti draudžiami žvejybos įrankiai.

Aplinkosaugininkams ištraukus neleistinus žvejybos įrankius, rastos dar 5 nėgės.

Šie asmenys ne kartą bausti už brakonieriavimą ir pareigūnams gerai žinomi. Už neteisėtą žvejybą pažeidėjams gresia baudos iki 300 eurų su neleistinų žvejybos įrankių konfiskacija ir teks atlyginti žalą žuvų ištekliams – 420 eurų.

„Primename, kad aplinkosaugininkai turi teisę sustabdyti ir apžiūrėti įtariamų asmenų transporto priemones, kad būtų užkirstas kelias aplinkos apsaugos įstatymų pažeidimams. Tai pat svarbu nepamiršti, kad sustabdyti asmenys privalo sudaryti visas sąlygas, būtinas aplinkos apsaugos valstybinės kontrolės pareigūnams aplinkos apsaugos valstybinei kontrolei vykdyti. Kitu atveju – gresia baudos iki 780 eurų“, – sako Klaipėdos GGAI pareigūnas Mindaugas Salys.

Jei pastabėjote neteisėtos žvejybos atvejų, apie tai galite pranešti telefonu 112.