BDAR
gdpr

JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ VALDYMAS

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Atnaujinta Aplinkos apsaugos departamento ir Bendrojo pagalbos centro bendradarbiavimo sutartis

Data

2022 12 06

Įvertinimas
3
DSC_0405.JPG

Antradienį Aplinkos apsaugos departamento direktorius Giedrius Kadziauskas ir Bendrojo pagalbos centro viršininkas Audrius Čiuplys pasirašė bendradarbiavimo sutartį. Svarbiausias jos tikslas – efektyvus bendradarbiavimas ir operatyvus keitimasis informacija. 

Institucijų bendradarbiavimas leis sklandžiau, greičiau ir operatyviau reaguoti: sutarta keistis informacija, bendradarbiauti ir pagal poreikį teikti pagalbą tiriant atvejus, kai aplinkai daroma žala ar nusižengimai aplinkos apsaugos ir gamtos išteklių naudojimo srityje. 

Skubiosios pagalbos tarnybų operatoriai telefonu 112 gautą informaciją apie aplinkos apsaugos pažeidimus operatyviai perduoda AAD Pranešimų priėmimo tarnyba. Tuomet budintys pareigūnai įvertina informaciją ir priima sprendimus dėl jų valdymo ir skubaus reagavimo.   

Aplinkos apsaugos departamento pareigūnai atkreipia dėmesį, kad, pastebėjus aplinkosauginį pažeidimą, reikėtų iš karto kreiptis skubiosios pagalbos tarnybų telefonu 112.