BDAR
gdpr

JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ VALDYMAS

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Aplinkosaugininkų dėmesys – asmenims, laikantiems laukinius gyvūnus

Data

2022 12 01

Įvertinimas
0
foto.jpg

Aplinkos apsaugos departamento Šiaulių gyvosios gamtos apsaugos specialistai nuolat konsultuoja ir bendradarbiauja su veiklos vykdytojais. Šįkart aplinkosaugininkai rengė paskaitą naujus leidimus laukinių gyvūnų laikymui turintiems asmenims.

Siekdami didinti ūkinės veiklos vykdytojų ir gamtos išteklių naudotojų aplinkosauginį sąmoningumą konsultacijas aplinkosaugininkai teikia tiek individualiems asmenims, tiek asmenų grupėms.

Per paskaitą Laukinių gyvūnų laikytojai buvo supažindinti su pagrindiniais reikalavimais ir  dažniausiai pasitaikančiais pažeidimais. Taip pat pareigūnai jiems pristatė atmintines ir pateikė pavyzdžius, kaip reikėtų pildyti gyvūnų registrą bei ataskaitą.

„Mūsų tikslas – informuoti klientus, kaip vykdyti veiklą pagal aplinkosauginius reikalavimus. Itin svarbu, kad neliktų nesusipratimų aiškinantis teisės aktus ar kitus svarbius reikalavimus, todėl nuolat prevenciškai edukuojame įvairių veiklų vykdytojus“, –  sako Gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos pareigūnas Edvinas Čepaitis.