BDAR
gdpr

JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ VALDYMAS

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Aplinkosaugininkai nustatė asmenis, nelegaliai laikančius tinklus

Data

2023 01 11

Įvertinimas
1
20211221_115539.jpg

Aplinkos apsaugos departamento Klaipėdos gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos pareigūnai kartu su Šiaulių valdybos Telšių aplinkos apsaugos inspekcijos pareigūnais pagal turimą informaciją patikrino tris sodybas Plungės rajone. Išaiškinti asmenys sodybose laikę neleistinus žvejybos įrankius.  

„Mums, aplinkosaugininkams, svarbu bendradarbiauti, didinant neteisėtų veikų aplinkosaugos srityje išaiškinimą ir prevenciją. Todėl su kolegomis dalijamės tyrimams svarbia informacija, ne tik dėl įtariamų pažeidimų neteisėtos žvejybos atvejais, bet ir kitose aplinkosaugos srityse“, – sako Klaipėdos gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos pareigūnas Mindaugas Salys.

Aplinkosaugininkai per reidą paėmė keturis statomuosius tinklus ir vieną traukiamą tinklą. Asmenims gresia baudos iki 200 eurų.

Primename, apie aplinkosaugos pažeidimus pranešti galite skubiosios pagalbos tarnybų telefonu 112.