BDAR

JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ VALDYMAS

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Visos naujienos

logo.png
2021 07 23
Dėl galimo bandymo papirkti aplinkosaugos pareigūnus Aplinkos apsaugos departamentas kreipėsi į STT

Aplinkos apsaugos departamento Imuniteto tarnyba, gavusi Vilniaus aplinkos kokybės kontrolės skyriaus pareigūnų pranešimą dėl galimo bandymo papirkti, šią savaitę kreipėsi į Specialiųjų tyrimų tarnybą.

Tinklai.jpg
2021 07 23
Klaipėdos ir Telšių aplinkosaugininkai per bendrą reidą nustatė septynis pažeidėjus

Aplinkos apsaugos departamento Klaipėdos gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos ir Telšių aplinkos apsaugos inspekcijos pareigūnai trečiadienį vykdė bendrą reidą Plungės ir Skuodo rajonuose ir išaiškino septynis pažeidėjus.

Darbo skelbimai.png
2021 07 22
Karjeros galimybės Aplinkos apsaugos departamente

Karjeros galimybės Aplinkos apsaugos departamente. Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos!

vėžiai.jpg
2021 07 22
Vilniaus aplinkosaugininkai nustatė asmenį, internete neteisėtai prekiavusį invaziniais vėžiais

Trečiadienį Aplinkos apsaugos departamento Vilniaus gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos pareigūnai, tikrindami socialinius tinklus, aptiko skelbimą, kuriame buvo siūloma pirkti žymėtuosius vėžius. Invazinėmis rūšimis Lietuvoje prekiauti griežtai draudžiama.

vladimir-vinogradov-6Exx_Fzr40Y-unsplash.jpg
2021 07 22
Prasidėjo miško gėrybių sezonas: kaip atsakingai grybauti ir uogauti?

Įsibėgėjusi vasara ne tik lepina orais, leidžia mėgautis gamtos pramogomis, bet ir kviečia grybautojus ir uogautojus į miškus. Kad uogavimas ir grybavimas miškuose neapkarstų, Aplinkos apsaugos departamentas primena, kaip miško gėrybes rinkti atsakingai, kad nedarytumėte žalos gamtai ir negautumėte baudos.

DSC01186.JPG
2021 07 21
Neteisėtai laikyti liūtas, lokys ir puma perkelti į Vokietijos ir Belgijos gyvūnų centrus

Antradienį Aplinkos apsaugos departamento Panevėžio gyvosios gamtos inspekcijos pareigūnai iš VŠĮ Raubonių parko paėmė rudąjį lokį, pumą ir liūtą. Gyvūnai buvo laikomi netinkamomis sąlygomis, neturint privalomų dokumentų. Už pažeidimus atsakingam asmeniui bus surašytas administracinių nusižengimų protokolas.

Foto_tarša mariose.JPG
2021 07 21
Aplinkos apsaugos departamentas pradėjo tyrimą dėl „Grigeo Klaipėda“ avarijos

Antradienį Aplinkos apsaugos departamentas iš Klaipėdos uosto dispečerinės gavo informaciją, kad pastebėtas balzganas Kuršių marių vanduo ties 73 krantine. Nustatyta, kad galimai nevalytos nuotekos patenka į Klaipėdos sąsiaurį iš AB „Klaipėdos vanduo“ priklausančio paviršinių nuotekų išleistuvo.

Aplinkosauginė akcija Atliekų vežimas (3).png
2021 07 21
Akcijos „Atliekų vežimas“ rezultatai: surengtas 71 reidas, patikrintos 603 transporto priemonės

Per mėnesį trukusią akciją „Atliekų vežimas“ Aplinkos apsaugos departamento pareigūnai surengė 71 reidą ir patikrino 603 transporto priemones, iš kurių 4 vykdė tarpvalstybinius ir 107 vietinius atliekų vežimus. Akcijos laikotarpiu nustatyti 23 pažeidimai.

PPT.png
2021 07 20
Praėjusią savaitę apie galimus aplinkosauginius pažeidimus – 524 pranešimai

Liepos 12–18 d. Aplinkos apsaugos departamento Pranešimų priėmimo tarnyba apie galimus pažeidimus gavo 524 pranešimus. Ne darbo metu gauti 303 pranešimai. Reaguodami į skubius pranešimus ne darbo metu, pareigūnai vyko į iškvietimus 44 kartus.

logo.png
2021 07 20
Rugpjūčio 12 d. organizuojamas medžioklės egzaminas Alytaus valdyboje

Aplinkos apsaugos departamento Alytaus valdybos teisės medžioti suteikimo ir panaikinimo komisija 2021 m. rugpjūčio 12 dieną organizuoja asmenų, norinčių tapti medžiotojais, egzaminą. 

ppt.jpg
2021 07 19
Kur kreiptis prireikus konsultacijos aplinkosauginiais klausimais?

Aplinkos apsaugos departamentas primena, kad konsultacijos aplinkosauginiais klausimais teikiamos ir elektroniniu būdu, ir elektroniu paštu.

pav.jpg
2021 07 16
Aplinkosaugininkai tirs mariose nufilmuotų verslininkų žvejų veiksmus

Aplinkos ministro Simono Gentvilo pavedimu Aplinkos apsaugos departamentas pradėjo tyrimą dėl visuomeninės aplinkosauginės organizacijos „Lašišos dienoraštis“ paskelbto vaizdo įrašo, kuriame fiksuojamas galimai teisės aktus pažeidžiantis verslininkų žvejų elgesys Kuršių mariose.

Įrašų
puslapyje
1 2 3 4 ... 52 Pirmyn