BDAR
gdpr

JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ VALDYMAS

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Visos naujienos

tingey-injury-law-firm-yCdPU73kGSc-unsplash.jpg
2023 01 27
Aplinkosaugininkų laimėjimas: VšĮ Raubonių parkui įteikti trys privalomieji nurodymai pripažinti teisėtais

Vyriausiasis administracinis teismas pripažino, kad Aplinkos apsaugos departamento VšĮ Raubonių parkui įteikti privalomieji nurodymai yra teisėti ir pagrįsti, ir apeliacinį skundą atmetė neskundžiamu sprendimu.  

Aplinkos apsaugos automobilis
2023 01 27
Už neteisėtai sumedžiotą vaikingą briedžio patelę – 10 tūkst. eurų

Aplinkos apsaugos departamento Šiaulių gyvosios gamtos aplinkos apsaugos inspekcijos pareigūnai per Plungės rajono medžiotojų būrelio patikrinimą nustatė, kad per medžioklę su varovais buvo neteisėtai sumedžiota vaikinga briedžio patelė.  

Temidė (asociatyvi nuotrauka)
2023 01 27
Išnagrinėta byla dėl principo, draudžiančio bausti du kartus už tą patį nusižengimą (lot. non bis in idem), pažeidimo

Šiandien Lietuvos Aukščiausiajame Teisme išnagrinėta administracinio nusižengimo byla, kurioje Aplinkos apsaugos departamento (Departamento) nutarimu R. B. nubaustas (Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso (ANK) 269 straipsnio 1 dalis) už tai, kad jo vadovaujama UAB ...

AAD nuotr. gaudyklė.jpg
2023 01 26
Per reidą Plungės rajone aplinkosaugininkai vėl rado ir tinklų, ir naminės degtinės

Aplinkos apsaugos departamento Šiaulių ir Klaipėdos gyvosios gamtos apsaugos inspekcijų pareigūnai dviejose sodybose Plungės rajone rado ne tik statomųjų tinklų, bet ir naminės degtinės daryklą.

stirna (asociatyvi nuotrauka)
2023 01 26
Vyriausybė pritarė siūlomiems Gyvūnų gerovės ir apsaugos įstatymo pakeitimams

Trečiadienį Vyriausybė pritarė, kad Lietuvos sveikatos mokslų universitetui (LSMU) būtų pavesta teikti laukinių gyvūnų gydymo, globos, paleidimo į gamtinę aplinką ar perdavimo kitiems asmenims, turintiems teisę juos laikyti ir galintiems jais pasirūpinti, paslaugas, taip pat konsultuoti gyvūnų globos ir priežiūros klausimais.

boninė užtvara taršai į Nemuną sustabdyti
2023 01 23
Aplinkosaugininkai: sekmadienį išsiliejus naftos produktams Kaune, ties Nemuno krantine, pirmadienio rytą tarša sustabdyta

Sekmadienį Aplinkos apsaugos departamento Kauno valdybos būdraujantys pareigūnai gavę pranešimą, kad ties Juozapavičiaus pr. į Nemuną patenka naftos produktai, reagavo nedelsdami. Šiandien aplinkosaugininkai atlikę vietos apžiūrą, nustatė, kad tarša naftos produktais sustabdyta.

Draudžiami žvejybos įrankiai
2023 01 20
Plungės rajone išaiškinta galimai neteisėta žvėrienos konservų gamybos vieta, rasta neleistinų žvejybos įrankių ir naminės degtinės

Aplinkos apsaugos departamento Klaipėdos ir Šiaulių gyvųjų gamtų apsaugos inspekcijų pareigūnai į Plungės rajoną atvyko turėdami informacijos, kad asmuo gamina konservus iš laukinių gyvūnų mėsos ir jais prekiauja. Apžiūrint ūkines patalpas, rastas ir didelis ...

„Dizainas be pavadinimo“ kopija.png
2023 01 20
Papildytas Kandidatinis labai didelį susirūpinimą keliančių cheminių medžiagų sąrašas

Europos cheminių medžiagų agentūra (ECHA) Kandidatinį labai didelį susirūpinimą keliančių cheminių medžiagų autorizacijos sąrašą papildė 9 naujais įrašais.

image00008.jpeg
2023 01 20
Neteisėtai ir netinkamomis sąlygomis laikyti gyvūnai išvyko į Belgijos ir Olandijos gyvūnų centrus

Aplinkos apsaugos departamento pareigūnai gyvūnų globos ir reabilitacijos centrams, įsikūrusiems Belgijoje ir Olandijoje perdavė 5 konfiskuotus gyvūnus. 

Verslinės žvejybos laivas (asociatyvi nuotrauka)
2023 01 19
Kuršių mariose nebebus galima naudoti tam tikrų verslinės žvejybos įrankių

Nuo sausio 17 d. įsigaliojo aplinkos ministro įsakymas, kuris numato, kad Kuršių mariose nebebus galima naudoti kai kurių verslinės žvejybos įrankių, mažinamas leidžiamų naudoti žvejybos įrankių skaičius. Įgyvendinus šias priemones šiame vandens telkinyje bus pagerinta sterkų, žiobrių, ešerių, lašišų, šlakių, ungurių išteklių būklė.

kopagūbris Palangoje
2023 01 17
Aplinkosaugininkai aiškinasi dėl galimai neteisėtų veiksmų Kunigiškėse

Aplinkos apsaugos departamento Kretingos aplinkos apsaugos inspekcijos pareigūnai gavę pranešimą dėl Palangoje, ties Kunigiškių paplūdimiu, privačiame žemės sklype įtariamai nustumto kopagūbrio paviršiaus, iš karto nuvyko į įvykio vietą. 

Temidė (asociatyvi nuotrauka)
2023 01 17
Teismas įpareigojo UAB „Rytkirta“ atlyginti beveik 64 tūkst. eurų žalą aplinkai  

Pirmosios instancijos teismas tenkino Aplinkos apsaugos departamento ieškinį dėl netinkamai iškirstų medžių ir įpareigojo UAB „Rytkirta“ atlyginti beveik 64 tūkst. eurų žalą aplinkai.  

Įrašų
puslapyje
1 2 3 4 ... 113 Pirmyn