BDAR
gdpr

JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ VALDYMAS

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Aplinkos apsaugos departamento prie Aplinkos ministerijos Vilniaus valdybos viršininko S.Tretjakovo einamųjų metų veiklos vertinimo užduotys

 

 

EINAMŲJŲ METŲ UŽDUOTYS IR PASIEKTŲ REZULTATŲ, VYKDANT NUSTATYTAS UŽDUOTIS, VERTINIMO RODIKLIAI (nustatomos ne mažiau kaip 2 ir ne daugiau kaip 5 užduotys.)

 

 

1 užduotis: Organizuoti Departamento 2022 metų veiklos plane nustatytų aplinkos apsaugos valstybinės kontrolės prioritetų ir suplanuotų veiklos priemonių, priskirtinų Vilniaus valdybos kompetencijai, įgyvendinimą.

 

Vertinimo rodiklis: Įgyvendinta ne mažiau 90 procentų Departamento 2022 metų veiklos plane nustatytų aplinkos apsaugos valstybinės kontrolės prioritetų ir suplanuotų veiklos priemonių, numatytų Vilniaus valdybai.

 

Užduoties įvykdymo terminas: 2022-12-31

 

2 užduotis: Administravimo ir valdymo priemonėmis organizuoti Departamento 2022 metų ūkio subjektų patikrinimų plano, numatyto Vilniaus valdybai, įgyvendinimą.

 

Vertinimo rodiklis: Atlikta ne mažiau 90 procentų Departamento 2022 metų ūkio subjektų patikrinimų plano patikrinimų, numatytų Vilniaus valdybai.

 

Užduoties įvykdymo terminas: 2022-12-31

 

3 užduotis: Administravimo ir valdymo priemonėmis užtikrinti 2022 metams Departamento suplanuotų aplinkosauginių akcijų įvykdymą.

 

Vertinimo rodiklis: Įvykdyta ne mažiau 90 proc. Departamento suplanuotų aplinkosauginių akcijų, priskirtų Vilniaus valdybos kompetencijai.

 

Užduoties įvykdymo terminas: 2022-12-31

 

4 užduotis: Administravimo ir valdymo priemonėmis užtikrinti  nuotekų tvarkytojų, neprisijungusių prie centralizuotų nuotekų tvarkymo sistemų kontrolę.

 

Vertinimo rodiklis: Vilniaus  valdyboje  organizuotos ir įvykdytos 30 tikslinių išvykų arba patikrinimų, dėl buitinių nuotekų tvarkymo reikalavimų vykdymo individualių nuotekų tvarkymo sistemose.

 

Užduoties įvykdymo terminas: 2022-12-31

 

5 užduotis: Vilniaus valdybos viršininkui vykdyti vidaus kontrolę Vilniaus valdybos inspekcijose.

 

Vertinimo rodiklis: Vilniaus valdybos viršininkas kas ketvirtį atlieka ne mažiau kaip po 2 dokumentinius patikrinimus / analizę (patikrinimo aktų ir kt. dokumetų, kuriuose buvo nustatyti pažeidimai) kiekvienoje Vilniaus valdybos inspekcijoje, dėl Seimo kontrolierių, Seimo narių ar LR piliečių, juridinių asmenų pateiktų skundų tyrimo, atsakymų pateikimo terminų, ūkio subjektų veiklos patikrinimų atlikimo kokybės, administracinio nusižengimo teisenos ir juridinių asmenų ekonominių sankcijų teisenos taikymo, apimant visas išvardintas sritis. Patikrinimą / analizę Vilniaus valdybos viršininkas užbaigia apibendrinta informacija, pateikiant tarnybiniu pranešimu VDVIS sistemoje kas ketvirtį (ne vėliau kaip iki kito ketvirčio 10 darbo dienos) AAD vadovybei, dėl kontrolės efektyvinimo, skundų tyrimo ir atsakymų pateikimo kokybės gerinimo.

 

Užduoties įvykdymo terminas: 2022-12-31

Paskutinė atnaujinimo data: 2022-03-03