BDAR
gdpr

JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ VALDYMAS

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Aplinkos apsaugos departamento prie Aplinkos ministerijos Teisės departamento direktorės Linos Virvilienės einamųjų metų veiklos vertinimo užduotys (2022 m.)

EINAMŲJŲ METŲ UŽDUOTYS IR PASIEKTŲ REZULTATŲ, VYKDANT NUSTATYTAS UŽDUOTIS, VERTINIMO RODIKLIAI (nustatomos ne mažiau kaip 2 ir ne daugiau kaip 5 užduotys.)

 

 

1 užduotis: Organizuoti ir kontroliuoti, kad būtų pravesti konsultaciniai/praktiniai mokymai, atsižvelgiant į aplinkos apsaugos valstybinės kontrolės pareigūnų praktikoje daromas klaidas, aktualius reikšmingų teisės aktų pasikeitimus, suformuotą teismų praktiką.

 

Vertinimo rodiklis: Pravesti ne mažiau kaip 2 mokymai valdybų aplinkos apsaugos valstybinės kontrolės pareigūnams  dėl ekonominių sankcijų taikymo juridiniams asmenims pagal Aplinkos apsaugos įstatymo nuostatas, fiziniams asmenims taikomą atsakomybę bei 1 specializuoti mokymai Miškų kontrolės departamento pareigūnams.

 

Užduoties įvykdymo terminas: 2022-12-31

 

2 užduotis: Organizuoti ir kontroliuoti, kad būtų parengta išnagrinėtų bylų taikant aplinkos apsaugos įstatymų ir kitų teisės aktų nuostatas analizė ir būtų  informuojami Departamento struktūriniai padaliniai apie aktualią teismų praktiką taikant aplinkosauginius teisės aktus.

 

Vertinimo rodiklis: Du kartus per metus parengtas ir pateiktas Departamento struktūriniams padaliniams iš TD skyrių pateiktų apibendrinimų, siekiant mažinti daromų klaidų taikant aplinkosauginius teisės aktus.

 

Užduoties įvykdymo terminas: 2022-12-31

 

3 užduotis: Organizuoti ir kontroliuoti, kad būtų parengtas ANR naudojimo praktinis įrašas, atmintinės dėl administracinių nusižengimų, ekonominių sankcijų juridiniams asmenims tyrimui atlikti.

 

Vertinimo rodiklis: Parengtas ANR naudojimo praktinis įrašas, atmintinės dėl administracinių nusižengimų, ekonominių sankcijų juridiniams asmenims tyrimui atlikti.

 

Užduoties įvykdymo terminas: 2022-07-01

Paskutinė atnaujinimo data: 2022-03-14