BDAR
gdpr

JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ VALDYMAS

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Aplinkos apsaugos departamento prie Aplinkos ministerijos Šiaulių valdybos viršininko Almanto Gajausko einamųjų metų veiklos vertinimo užduotys (2022 m.)

EINAMŲJŲ METŲ UŽDUOTYS IR PASIEKTŲ REZULTATŲ, VYKDANT NUSTATYTAS UŽDUOTIS, VERTINIMO RODIKLIAI (nustatomos ne mažiau kaip 2 ir ne daugiau kaip 5 užduotys.)

 

 

1 užduotis: Organizuoti Departamento 2022 metų veiklos plane nustatytų aplinkos apsaugos valstybinės kontrolės prioritetų ir suplanuotų veiklos priemonių, priskirtų Šiaulių valdybos kompetencijai, įgyvendinimą.

 

Vertinimo rodiklis: 1.1. Įgyvendinta ne mažiau 90 procentų Departamento 2022 metų veiklos plane nustatytų aplinkos apsaugos valstybinės kontrolės prioritetų ir suplanuotų veiklos priemonių, priskirtinų Šiaulių valdybos kompetencijai

 

Užduoties įvykdymo terminas: 2022-12-31

 

2 užduotis: Administravimo ir valdymo priemonėmis organizuoti Departamento 2022 metų patikrinimų plano, pagal Šiaulių valdybai suplanuotus patikrinimus, įgyvendinimą.

 

Vertinimo rodiklis: 2.1.  Atlikta ne mažiau 90 procentų Departamento 2022 metų ūkio subjektų patikrinimų plano, numatyto Šiaulių valdybai, patikrinimų.

 

Užduoties įvykdymo terminas: 2022-12-31

 

3 užduotis: Užtikrinti 2022 metams Departamento suplanuotų aplinkosauginių akcijų įvykdymą.

 

Vertinimo rodiklis: Įvykdyta ne mažiau 90 proc. Departamento suplanuotų aplinkosauginių akcijų, priskirtų Šiaulių valdybos kompetencijai.

 

Užduoties įvykdymo terminas: 2022-12-31

 

4 užduotis: Administravimo ir valdymo priemonėmis užtikrinti buitinių nuotekų tvarkymo reikalavimų laikymosi kontrolę individualių nuotekų tvarkymo sistemose, pagrindinį dėmesį skiriant rizikos vandens telkinių taršos mažinimui

 

Vertinimo rodiklis: Šiaulų valdyboje organizuota ir įvykdyta 20 tikslinių išvykų, iš jų 10 rizikos vandens telkinių baseinuose, dėl buitinių nuotekų tvarkymo reikalavimų vykdymo individualių nuotekų tvarkymo sistemose.

 

Užduoties įvykdymo terminas: 2022-12-31

 

5 užduotis: Sustiprinti vandenų srities aplinkos apsaugos valstybinę kontrolę Šiaulių valdybos kontroliuojamoje teritorijoje

 

Vertinimo rodiklis: Sausuoju metų laikotarpiu Šiaulių valdybos kontroliuojamoje teritorijoje organizuota ir vykdyta ne mažiau kaip 25 tikslinės išvykos vandens telkiniuose, prie kurių įrengtos hidroelektrinės.

 

Užduoties įvykdymo terminas: 2022-12-31

Paskutinė atnaujinimo data: 2022-03-14