BDAR
gdpr

JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ VALDYMAS

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Aplinkos apsaugos departamento prie Aplinkos ministerijos Panevėžio valdybos viršininko Gintauto Andruškevičiaus einamųjų metų veiklos vertinimo užduotys (2022 m.)

EINAMŲJŲ METŲ UŽDUOTYS IR PASIEKTŲ REZULTATŲ, VYKDANT NUSTATYTAS UŽDUOTIS, VERTINIMO RODIKLIAI (nustatomos ne mažiau kaip 2 ir ne daugiau kaip 5 užduotys.)

 

 

1 užduotis: Organizuoti Departamento 2022 metų veiklos plane nustatytų aplinkos apsaugos valstybinės kontrolės prioritetų ir suplanuotų veiklos priemonių, priskirtinų Panevėžio valdybos kompetencijai, įgyvendinimą.

 

Vertinimo rodiklis: Įgyvendinta ne mažiau 90 procentų Departamento 2022 metų veiklos plane nustatytų aplinkos apsaugos valstybinės kontrolės prioritetų ir suplanuotų veiklos priemonių priskirtinų Panevėžio valdybos kompetencijai.

 

Užduoties įvykdymo terminas: 2022-12-31

 

2 užduotis: Organizuoti Departamento 2022 metų ūkio subjektų patikrinimų plano, pagal Panevėžio valdybai suplanuotus patikrinimus, įgyvendinimą.

 

Vertinimo rodiklis: Atlikta ne mažiau 90 procentų Departamento 2022 metų ūkio subjektų patikrinimų plane Panevėžio valdybai priskirtų patikrinimų.

 

Užduoties įvykdymo terminas: 2022-12-31

 

3 užduotis: Organizuoti Departamento 2022 metams suplanuotų aplinkosauginių akcijų vykdymą.

 

Vertinimo rodiklis: Įvykdyta ne mažiau 90 procentų Departamento suplanuotų aplinkosauginių akcijų priskirtų Panevėžio valdybos kompetencijai.

 

Užduoties įvykdymo terminas: 2022-12-31

 

4 užduotis: Organizuoti sustiprintą žvejybos, medžioklės ir nelaisvėje laikomų saugomų rūšių gyvūnų kontrolę Panevėžio valdybos kontroliuojamoje teritorijoje.

 

Vertinimo rodiklis: Panevėžio valdyboje organizuota ir įvykta ne mažiau kaip 350 gyvosios gamtos apsaugos reidų. Atlikti patikrinimai visuose nelaisvėje laikomų saugomų rūšių gyvūnų laikymo vietose Panevėžio valdybos kontroliuojamoje teritorijoje.

 

Užduoties įvykdymo terminas: 2022-12-31

 

5 užduotis: Organizuoti sustiprintą aplinkos apsaugos valstybinės kontrolės vykdymą saugomose teritorijose - Panevėžio valdybos teritorijoje esančiuose regioniniuose parkuose ar kitose draustinuose.

 

Vertinimo rodiklis: Panevėžio valdybos teritorijoje esančiuose regioniniuose parkuose ar kituose draustiniuose organizuota ne mažiau kaip 30 tikslinių išvykų /reidų.

 

Užduoties įvykdymo terminas: 2022-12-31

 

Paskutinė atnaujinimo data: 2022-03-14