BDAR
gdpr

JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ VALDYMAS

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Aplinkos apsaugos departamento prie Aplinkos ministerijos Miškų kontrolės departamento direktoriaus T. Ablačinskio einamųjų metų veiklos vertinimo užduotys

EINAMŲJŲ METŲ UŽDUOTYS IR PASIEKTŲ REZULTATŲ, VYKDANT NUSTATYTAS UŽDUOTIS, VERTINIMO RODIKLIAI (nustatomos ne mažiau kaip 2 ir ne daugiau kaip 5 užduotys.)


1 užduotis: Organizuoti Departamento 2022 metų veiklos plane nustatytų aplinkos apsaugos valstybinės kontrolės prioritetų ir suplanuotų veiklos priemonių, priskirtinų Miškų kontrolės departamento kompetencijai, įgyvendinimą.

Vertinimo rodiklis: Įgyvendinta ne mažiau 95 procentų Departamento 2022 metų veiklos plane nustatytų aplinkos apsaugos valstybinės kontrolės prioritetų ir suplanuotų veiklos priemonių, priskirtinų Miškų kontrolės departamento kompetencijai, ir kas ketvirtį (ne vėliau kaip iki kito ketvirčio 10 darbo dienos) pateiktos 2022 metų veiklos plano vykdymo ataskaitos ir metinė ataskaita (tarnybinio pranešimo, registruoto VDVIS forma).

Užduoties įvykdymo terminas: 2022-12-31

2 užduotis: Administravimo ir valdymo priemonėmis organizuoti Departamento 2022 metų patikrinimų plano, pagal Miškų kontrolės departamentui suplanuotus patikrinimus, įgyvendinimą.

Vertinimo rodiklis: Atlikta ne mažiau 95 procentų Departamento 2022 metų ūkio subjektų patikrinimų plano, numatyto Miškų kontrolės departamentui, patikrinimų, ir kas ketvirtį (ne vėliau kaip iki kito ketvirčio 10 darbo dienos) pateiktos Departamento 2022 metų ūkio subjektų patikrinimų plano vykdymo ataskaitos ir metinė ataskaita (tarnybinio pranešimo, registruoto VDVIS forma).

Užduoties įvykdymo terminas: 2022-12-31

3 užduotis: Užtikrinti efektyvią vidaus kontrolę Miškų kontrolės skyriuose.

Vertinimo rodiklis: Atlikti ne mažiau kaip 2 tiksliniai Miškų kontrolės departamento Miškų kontrolės skyrių veiklos vidiniai patikrinimai (pvz., reagavimo į PPT pranešimus, skundų tyrimo, ūkio subjektų veiklos patikrinimų atlikimo kokybės, administracinių nusižengimų teisenos ir juridinių asmenų ekonominių sankcijų teisenos taikymo ir/ar kt. pasirinktose ir suderintose srityse ir suderinta apimtimi), kurių rezultatai įforminti VDVIS registruotais tarnybiniais pranešimais.

Užduoties įvykdymo terminas: 2022-12-31

 

 

Paskutinė atnaujinimo data: 2022-03-03