BDAR
gdpr

JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ VALDYMAS

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Aplinkos apsaugos departamento prie Aplinkos ministerijos Marijampolės valdybos viršininko Gintauto Česaičio einamųjų metų veiklos vertinimo užduotys

EINAMŲJŲ METŲ UŽDUOTYS IR PASIEKTŲ REZULTATŲ, VYKDANT NUSTATYTAS UŽDUOTIS, VERTINIMO RODIKLIAI (nustatomos ne mažiau kaip 2 ir ne daugiau kaip 5 užduotys.)

 

1 užduotis: Organizuoti Departamento 2022 metų veiklos plane nustatytų aplinkos apsaugos valstybinės kontrolės prioritetų ir suplanuotų veiklos priemonių, priskirtinų Marijampolės valdybos kompetencijai, įgyvendinimą.

 

Vertinimo rodiklis: Įgyvendinta ne mažiau 90 procentų Departamento 2022 metų veiklos plane nustatytų aplinkos apsaugos valstybinės kontrolės prioritetų ir suplanuotų veiklos priemonių, priskirtinų Marijampolės valdybos kompetencijai.

 

Užduoties įvykdymo terminas: 2022-12-31

 

2 užduotis: Organizuoti Departamento 2022 metų patikrinimų plano, pagal Marijampolės valdybai suplanuotus patikrinimus, įgyvendinimą.

 

Vertinimo rodiklis: Atlikta ne mažiau 90 procentų Departamento 2022 metų ūkio subjektų patikrinimų plano, numatyto Marijampolės valdybai, patikrinimų.

 

Užduoties įvykdymo terminas: 2022-12-31

 

3 užduotis: Užtikrinti 2022 metams Departamento suplanuotų aplinkosauginių akcijų įvykdymą.

 

Vertinimo rodiklis: Įvykdyta ne mažiau 90 proc. Departamento suplanuotų aplinkosauginių akcijų, priskirtų Marijampolės valdybos kompetencijai.

 

Užduoties įvykdymo terminas: 2022-12-31

 

4 užduotis: Vykdyti pažeidimų prevenciją kraštovaizdžio (t.t. vandens telkinių apsaugos juostų), atliekų tvarkymo ir neteisėto ENTP ardymo srityse.

 

Vertinimo rodiklis: Organizuoti ir koordinuoti ne mažiau 50 tikslinių išvykų, iš jų ne mažiau 20 ne įprastu įstaigos darbo laiku (dalį arba visą darbo dienos laiką).

 

Užduoties įvykdymo terminas: 2022-12-31

 

5 užduotis: Didinti atliekamų patikrinimų efektyvumą ir kokybę.

 

Vertinimo rodiklis: Asmeniškai dalyvauti ne mažiau 10 atliekamų patikrinimų aplinkos kokybės srityje, prioritetą teikiant atliekų tvarkymui. Pateikti rekomendacijas dėl patikrinimo efektyvumo didinimo ir kokybės gerinimo AAD vadovybei

 

Užduoties įvykdymo terminas: 2022-12-31

Paskutinė atnaujinimo data: 2022-03-07