BDAR
gdpr

JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ VALDYMAS

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Aplinkos apsaugos departamento prie Aplinkos ministerijos Klaipėdos valdybos viršininkės R. Lukaševičienės einamųjų metų veiklos vertinimo užduotys

EINAMŲJŲ METŲ UŽDUOTYS IR PASIEKTŲ REZULTATŲ, VYKDANT NUSTATYTAS UŽDUOTIS, VERTINIMO RODIKLIAI (nustatomos ne mažiau kaip 2 ir ne daugiau kaip 5 užduotys.)


1 užduotis: Organizuoti Departamento 2022 metų veiklos plane nustatytų aplinkos apsaugos valstybinės kontrolės prioritetų ir suplanuotų veiklos priemonių, priskirtinų Klaipėdos valdybos kompetencijai, įgyvendinimą.

Vertinimo rodiklis: Įgyvendinta ne mažiau 90 procentų Departamento 2022 metų veiklos plane nustatytų aplinkos apsaugos valstybinės kontrolės prioritetų ir suplanuotų veiklos priemonių, priskirtinų Klaipėdos valdybos kompetencijai.

Užduoties įvykdymo terminas: 2022-12-31

2 užduotis: Organizuoti Departamento 2022 metų patikrinimų plano, pagal Klaipėdos valdybai suplanuotus patikrinimus, įgyvendinimą.

Vertinimo rodiklis: Atlikta ne mažiau 90 procentų Departamento 2022 metų ūkio subjektų patikrinimų plano, numatyto Klaipėdos valdybai, patikrinimų.

Užduoties įvykdymo terminas: 2022-12-31

3 užduotis: Užtikrinti 2022 metams Departamento suplanuotų aplinkosauginių akcijų įvykdymą.

Vertinimo rodiklis: Įvykdyta ne mažiau 90 proc. Departamento suplanuotų aplinkosauginių akcijų, priskirtų Klaipėdos valdybos kompetencijai.

Užduoties įvykdymo terminas: 2022-12-31

4 užduotis: Tikslingas informacijos rinkimas stebint KVJUD teritorijoje veiklą vykdančių ūkio subjektų ūkinės veiklos poveikį aplinkai.

Vertinimo rodiklis: Stebėti ir atlikti problematiškų 10 ūkio subjektų kontrolės analizę, parengiant pasiūlymus kontrolės efektyvumui didinti ir pateikti siūlymus AAD vadovybei.

Užduoties įvykdymo terminas: 2022-12-31

5 užduotis: Didinti aplinkos apsaugos valstybinės kontrolės efektyvumą vertinant aplinkos oro būklę Klaipėdos mieste.

Vertinimo rodiklis: Organizuota ne mažiau kaip 20 aplinkos oro apsaugos srities patikrinimų Klaipėdos mieste veiklą vykdančiuose ūkio subjektuose. Bendradarbiauti su kitų institucijų, visuomenės atstovais sprendžiant Klaipėdos miesto taršos problemas.

Užduoties įvykdymo terminas: 2022-12-31

 

 

Paskutinė atnaujinimo data: 2022-03-03