BDAR
gdpr

JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ VALDYMAS

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Aplinkos apsaugos departamento prie Aplinkos ministerijos direktoriaus pavaduotojos Kristinos Malaiškaitės einamųjų metų veiklos vertinimo užduotys

EINAMŲJŲ METŲ UŽDUOTYS IR PASIEKTŲ REZULTATŲ, VYKDANT NUSTATYTAS UŽDUOTIS, VERTINIMO RODIKLIAI (nustatomos ne mažiau kaip 2 ir ne daugiau kaip 5 užduotys.)

 

 

1 užduotis: Užtikrinti, kad AAD‘e būtų organizuoti ir Teisės departamento atstovų pravesti konsultaciniai praktiniai mokymai AAD aplinkos apsaugos valstybinės kontrolės pareigūnams, atsižvelgiant į praktikoje daromas klaidas, aktualius reikšmingų teisės aktų pasikeitimus, formuojamą naujausią teismų praktiką.

 

Vertinimo rodiklis: Pravesti ne mažiau kaip 2 mokymai aplinkos apsaugos valstybinės kontrolės pareigūnams dėl ekonominių sankcijų taikymo juridiniams asmenims pagal Aplinkos apsaugos įstatymo nuostatas, fiziniams asmenims taikomą atsakomybę pagal ANK.

 

Užduoties įvykdymo terminas: 2022-12-31

 

2 užduotis: Organizuoti, kad būtų parengtas darbo su ANR mokymų įrašas ir patalpintas AAD tinklapyje (darbuotojams skirtoje rubrikoje), paruoštas mokymų/konsultacinis įrašas dėl administracinės atsakomybės taikymo pagal ANK ir Aplinkos apsaugos įstatymą, AAD tinklapyje rubrikoje, skirtoje darbuotojams, patalpinti atmintines aktualiomis temomis.

 

Vertinimo rodiklis: Parengtas ANR naudojimo mokymų garso įrašas, paruoštas mokymų/konsultacinis įrašas dėl administracinės atsakomybės taikymo pagal ANK ir Aplinkos apsaugos įstatymą ir patalpintas AAD tinklapyje darbuotojams skirtoje rubrikoje, susistemintos ir patalpintos atmintinės.

 

Užduoties įvykdymo terminas: 2022-12-31

 

3 užduotis: Organizuoti AAD darbuotojų komunikacijos/motyvacijos vidaus tyrimą/apklausą, siekiant identifikuoti pažangą ir nustatyti silpnas vietas. Deleguoti probleminių padalinių vadovus į mokymus darbuotojų motyvacijos tema.

 

Vertinimo rodiklis: Organizuotas AAD darbuotojų komunikacijos/motyvacijos vidaus tyrimas/apklausa, siekiant identifikuoti pažangą ir nustatyti silpnas vietas. Deleguoti probleminių padalinių vadovus į mokymus darbuotojų motyvacijos tema.

 

Užduoties įvykdymo terminas: 2022-12-31

Paskutinė atnaujinimo data: 2022-03-03