BDAR
gdpr

JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ VALDYMAS

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Aplinkos apsaugos departamento prie Aplinkos ministerijos direktoriaus pavaduotojos Jūratės Rūkštelienės einamųjų metų veiklos vertinimo užduotys

EINAMŲJŲ METŲ UŽDUOTYS IR PASIEKTŲ REZULTATŲ, VYKDANT NUSTATYTAS UŽDUOTIS, VERTINIMO RODIKLIAI (nustatomos ne mažiau kaip 2 ir ne daugiau kaip 5 užduotys.)

 

1 užduotis: Užtikrinti, kad būtų įvykdyta ne mažiau 90 % pagal direktoriaus įsakymu patvirtintą tikrintinų objektų sąrašą įmonių patikrinimų dėl mokesčio už aplinkos teršimą iš stacionarių taršos šaltinių, mokesčio už aplinkos teršimą apmokestinamosios pakuotės ir (ar) gaminių atliekomis, mokesčio už aplinkos teršimą iš mobilių taršos šaltinių, ir mokesčio už valstybinius gamtos išteklius apskaičiavimo ir deklaravimo teisingumą.

 

Vertinimo rodiklis: Įvykdyta ne mažiau 90 % planinių patikrinimų dėl mokesčio už aplinkos teršimą iš stacionarių taršos šaltinių, dėl mokesčio už aplinkos teršimą apmokestinamosios pakuotės ir (ar) gaminių atliekomis, dėl mokesčio už aplinkos teršimą iš mobilių taršos šaltinių, ir dėl mokesčio už valstybinius gamtos išteklius apskaičiavimo ir deklaravimo teisingumo.

 

Užduoties įvykdymo terminas: 2022-12-31

 

2 užduotis: Efektyvinti Departamento veiklą

 

Vertinimo rodiklis: Pateikti ne mažiau kaip 2 siūlymus dėl Departamento veiklos efektyvinimo

 

Užduoties įvykdymo terminas: 2022-12-31

 

3 užduotis: Koordinuoti ūkio subjektų patikrinimo plano įgyvendinimą

 

Vertinimo rodiklis: Pasibaigus ketvirčiui su Departamento Valdybomis aptarti ūkio subjektų patikrinimo plano vykdymą

 

Užduoties įvykdymo terminas: 2022-12-31

Paskutinė atnaujinimo data: 2022-03-03