BDAR
gdpr

JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ VALDYMAS

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Aplinkos apsaugos departamento prie Aplinkos ministerijos Apskaitos ir mokesčių kontrolės departamento direktoriaus Ginto Markevičiaus einamųjų metų veiklos vertinimo užduotys

EINAMŲJŲ METŲ UŽDUOTYS IR PASIEKTŲ REZULTATŲ, VYKDANT NUSTATYTAS UŽDUOTIS, VERTINIMO RODIKLIAI (nustatomos ne mažiau kaip 2 ir ne daugiau kaip 5 užduotys.)

 

1 užduotis: Užtikrinti, kad būtų įvykdyta ne mažiau 90 % pagal direktoriaus įsakymu patvirtintą tikrintinų objektų sąrašą įmonių patikrinimų dėl mokesčio už aplinkos teršimą iš stacionarių taršos šaltinių, mokesčio už aplinkos teršimą apmokestinamosios pakuotės ir (ar) gaminių atliekomis, mokesčio už aplinkos teršimą iš mobilių taršos šaltinių, ir mokesčio už valstybinius gamtos išteklius apskaičiavimo ir deklaravimo teisingumą.

 

Vertinimo rodiklis: Įvykdyta ne mažiau 90 % planinių patikrinimų dėl mokesčio už aplinkos teršimą iš stacionarių taršos šaltinių, dėl mokesčio už aplinkos teršimą apmokestinamosios pakuotės ir (ar) gaminių atliekomis, dėl mokesčio už aplinkos teršimą iš mobilių taršos šaltinių, ir dėl mokesčio už valstybinius gamtos išteklius apskaičiavimo ir deklaravimo teisingumo.

 

Užduoties įvykdymo terminas: 2022-12-31

 

2 užduotis: Vadovaujantis Aplinkos ministro 2011-03-04 Nr. D1-201 įsakymo 5 punktu, užtikrinti, kad būtų patikrinta ne mažiau kaip 90 procentų Aplinkos apsaugos departamento kontroliuojamoje teritorijoje esančių savivaldybių.

 

Vertinimo rodiklis: Įvykdyta ne mažiau 90 % patikrinimų dėl savivaldybių aplinkos apsaugos rėmimo specialiosios programos lėšų panaudojimo teisėtumo.

 

Užduoties įvykdymo terminas: 2022-12-31

 

3 užduotis: Užtikrinti, kad būtų atliktas savalaikis, tikslus ir teisingas mokesčių mokėtojų už aplinkos teršimą ir valstybinius gamtos išteklius konsultavimas, mokesčių apskaičiavimo ir deklaravimo klausimais.

 

Vertinimo rodiklis: Konsultuota ne mažiau 90 % ūkio subjektų, kurie kreipėsi dėl apskaitos ir  mokesčių už aplinkos teršimą deklaravimo.

 

Užduoties įvykdymo terminas: 2022-12-31

 

Paskutinė atnaujinimo data: 2022-03-03