BDAR
gdpr

JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ VALDYMAS

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Aplinkos apsaugos departamento prie Aplinkos ministerijos Aplinkos kokybės departamento direktorės J. Sadauskaitės einamųjų metų veiklos vertinimo užduotys (2022 m.)

1 užduotis: Organizuoti ir užtikrinti ūkinei veiklai nustatytų aplinkosauginių sąlygų laikymosi kontrolę pagal 2022 metų Aplinkos apsaugos departamento patvirtintą metinį ūkio subjektų patikrinimo planą.

 

Vertinimo rodiklis: Užtikrinta 90 proc. metiniame ūkio subjektų patikrinimo plane numatytų patikrinimų įvykdymas.

 

Užduoties įvykdymo terminas: 2022-12-31

 

2 užduotis: Teisės aktuose nustatyta tvarka organizuoti ir užtikrinti atliekų tvarkytojų  turinčius teisę išrašyti gaminių ir (ar) pakuočių atliekų sutvarkymą įrodančius dokumentus patikrinimus pagal 2022 metų Aplinkos apsaugos departamento patvirtintą metinį ūkio subjektų patikrinimo planą.

 

Vertinimo rodiklis: Užtikrinta 100 proc. atliekų tvarkytojų turėjusių teisę 2021 m. išrašyti gaminių ir (ar) pakuočių atliekų sutvarkymą įrodančius dokumentus patikrinimai pagal  2022 metų Aplinkos apsaugos departamento patvirtintą metinį  ūkio subjektų patikrinimo planą.

 

Užduoties įvykdymo terminas: 2022-12-31

 

3 užduotis: Koordinuoti ir užtikrinti Aplinkos apsaugo departamento 2022 m. veiklos plane numatytų priemonių įvykdymą Aplinkos kokybės departamento kompetencijos ribose.

 

Vertinimo rodiklis: 90 proc. užtikrinta Aplinkos apsaugos departamento 2022 m. veiklos plane numatytų priemonių įgyvendinimas.

 

Užduoties įvykdymo terminas: 2022-12-31

 

4 užduotis: Užtikrinti ir koordinuoti 2020–2022 metų tarpvalstybinių atliekų vežimų patikrinimų plane numatytų priemonių įgyvendinimą, susijusį su tarpvalstybinių vežimų kontrole.

 

Vertinimo rodiklis: 100 proc. užtikrinta ir koordinuota 2020–2022 metų tarpvalstybinių atliekų vežimų plane 2022 m. numatytų tarpvalstybinių atliekų vežimų patikrinimų.

 

Užduoties įvykdymo terminas: 2022-12-31

 

5 užduotis: Organizuoti cheminių medžiagų ir mišinių tvarkymo ir cheminės taršos kontrolės efektyvumo, ir kokybės didinimą įvertinant galimos žalos aplinkai didžiausias rizikas.

 

Vertinimo rodiklis: Bendradarbiaujant su kitais Departamento padaliniais organizuotas informacijos gavimas iš AAA apie įmones (turinčias TIPK, Taršos leidimus ir jų neturinčias), kurios naudoja pavojingiausias chemines medžiagas (SVHC, Kandidatines chemines medžiagas, POT), vandenų taršos prioritetines pavojingas medžiagas, taip pat, kurios yra taršiausios dėl nuotekų išleidimo ir teršalų išmetimo į orą. Remiantis AAA pateikta informacija ir rizikos vertinimo kriterijais (atsižvelgiant į cheminės taršos riziką), atlikta analizė ir parengtas rizikingiausių galimos taršos ir žalos aplinkai požiūriu ūkio subjektų (objektų) sąrašas.

 

Užduoties įvykdymo terminas: 2022-12-31

Paskutinė atnaujinimo data: 2022-03-03