BDAR
gdpr

JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ VALDYMAS

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Aplinkos apsaugos departamento prie Aplinkos ministerijos Alytaus valdybos viršininko Česlovo Meržvinsko einamųjų metų veiklos vertinimo užduotys

EINAMŲJŲ METŲ UŽDUOTYS IR PASIEKTŲ REZULTATŲ, VYKDANT NUSTATYTAS UŽDUOTIS, VERTINIMO RODIKLIAI (nustatomos ne mažiau kaip 2 ir ne daugiau kaip 5 užduotys.)

 

1 užduotis: Organizuoti Departamento 2022 metų veiklos plane nustatytų aplinkos apsaugos valstybinės kontrolės prioritetų ir suplanuotų veiklos priemonių, priskirtinų Alytaus valdybos kompetencijai, įgyvendinimą.

 

Vertinimo rodiklis: Įgyvendinta ne mažiau 90 procentų Departamento 2022 metų veiklos plane nustatytų aplinkos apsaugos valstybinės kontrolės prioritetų ir suplanuotų veiklos priemonių, priskirtinų Alytaus valdybos kompetencijai.

 

Užduoties įvykdymo terminas: 2022-12-31

 

2 užduotis: Administravimo ir valdymo priemonėmis organizuoti Departamento 2022 metų patikrinimų plano, pagal Alytaus valdybai suplanuotus patikrinimus, įgyvendinimą.

 

Vertinimo rodiklis: Atlikta ne mažiau 90 procentų Departamento 2022 metų ūkio subjektų patikrinimų plano, numatyto Alytaus valdybai, patikrinimų.

 

Užduoties įvykdymo terminas: 2022-12-31

 

3 užduotis: Administravimo ir valdymo priemonėmis užtikrinti 2022 metams Departamento suplanuotų aplinkosauginių akcijų įvykdymą.

 

Vertinimo rodiklis: Įvykdyta ne mažiau 90 proc.  Departamento suplanuotų aplinkosauginių akcijų, priskirtų Alytaus valdybos kompetencijai.

 

Užduoties įvykdymo terminas: 2022-12-31

 

4 užduotis: Administravimo ir valdymo priemonėmis užtikrinti buitinių nuotekų tvarkymo reikalavimų kontrolę individualių nuotekų tvarkymo sistemose, pagrindinį dėmesį skiriant rizikos vandens telkinių taršos mažinimui.

 

Vertinimo rodiklis: Alytaus valdyboje  organizuotos ir įvykdytos 10 tikslinių išvykų arba patikrinimų, iš jų 4 rizikos vandens telkinių baseinuose, dėl buitinių nuotekų tvarkymo reikalavimų vykdymo individualių nuotekų tvarkymo sistemose.

 

Užduoties įvykdymo terminas: 2022-12-31

 

5 užduotis: Administravimo ir valdymo priemonėmis užtikrinti nuotekų dumblo tvarkymo ir panaudojimo reikalavimų laikymosi kontrolę.

 

Vertinimo rodiklis: Atliktos 6 tikslinės išvykos arba patikrinimai vertinant nuotekų dumblo tvarkymo ir panaudojimo reikalavimų laikymąsi.

 

Užduoties įvykdymo terminas: 2022-12-31

Paskutinė atnaujinimo data: 2022-03-07