BDAR
gdpr

JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ VALDYMAS

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Aplinkos apsaugos departamento prie Aplinkos ministerijos Administravimo departamento direktorės Irmos Jestremskienės einamųjų metų veiklos vertinimo užduotys

EINAMŲJŲ METŲ UŽDUOTYS IR PASIEKTŲ REZULTATŲ, VYKDANT NUSTATYTAS UŽDUOTIS, VERTINIMO RODIKLIAI (nustatomos ne mažiau kaip 2 ir ne daugiau kaip 5 užduotys.)

 

1 užduotis: Užtikrinti, kad Departamente iki 90 procentų padidėtų žaliųjų pirkimų būdu įsigyjamų prekių, darbų ir paslaugų skaičius.

 

Vertinimo rodiklis: 90 procentų viešųjų pirkimų atlikta žaliųjų pirkimų būdu.

 

Užduoties įvykdymo terminas: 2022-12-31

 

2 užduotis: 2. Organizuoti Ilgalaikio ir trumpalaikio materialiojo turto įsigijimo ir nurašymo tvarkos aprašą, patvirtintą Departamento direktoriaus 2020 m. rugpjūčio 21 d. įsakymu Nr. AD1-247 „Dėl ilgalaikio ir trumpalaikio materialiojo turto įsigijimo ir nurašymo tvarkos aprašo patvirtinimo“ (su vėlesniais pakeitimais)  pakeitimą, numatant jame planuojamo įsigyti turto poreikio nustatymą; įsigyto turto išdavimo, keitimo tvarką, kriterijus; įvedant sąvokos „atsakingas asmuo“ paaiškinimą.

 

Vertinimo rodiklis: Parengtas, suderintas ir patvirtintas Ilgalaikio ir trumpalaikio materialiojo turto įsigijimo ir nurašymo tvarkos aprašas.

 

Užduoties įvykdymo terminas: 2022-07-31

 

3 užduotis: Organizuoti 50 procentų Administravimo departamento valdomos informacijos skaitmenizavimą, saugojimą ir bendrinimą Microsoft 365 „OneDriva“ debesies saugykloje.

 

Vertinimo rodiklis: Skaitmenizuota 50 procentų Administravimo departamento valdomos informacijos. Informacija saugoma ir bendrinama Microsoft 365 „OneDriva“ debesies saugykloje.

 

Užduoties įvykdymo terminas: 2022-12-31

 

4 užduotis: Organizuoti ir koordinuoti Departamento perėjimą prie centralizuotai teikiamų Dokumentų valdymo bendrosios informacinės sistemos (DBSIS) paslaugų.

 

Vertinimo rodiklis: Veikianti ir naudojama DBSIS sistema, vedami mokymai ir konsultacijos Departamento darbuotojams.

 

Užduoties įvykdymo terminas: 2022-12-31

Paskutinė atnaujinimo data: 2022-03-07