BDAR
gdpr

JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ VALDYMAS

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Direktoriaus einamųjų metų veiklos užduotys

EINAMŲJŲ METŲ UŽDUOTYS IR PASIEKTŲ REZULTATŲ, VYKDANT NUSTATYTAS UŽDUOTIS, VERTINIMO RODIKLIAI (nustatomos ne mažiau kaip 2 ir ne daugiau kaip 5 užduotys)

1 užduotis. Įveiklinti atnaujintą rizikos vertinimo sistemą ir patikrinimus atlikti didžiausios rizikos srityse, bei didžiausios rizikos objektuose. Ypatingą dėmesį skiriant atliekų tvarkymo sričiai.

Vertinimo rodiklis. Veikianti atliekų veiklos grupė, atnaujinti patikrinimų algoritmai ypatingą dėmesį skiriant taršos prevencijai.

Užduoties įvykdymo terminas  2023-01-31.

2 užduotis. Klientų pasitenkinimo AAD veikla gerinimas.

Vertinimo rodiklis. Įdiegta klientų aptarnavimo rodiklių sistema įstaigos veiklos vertinimui: patikrinimų vertinimas, konsultavimo paslaugų vertinimas, teikiamų paslaugų kokybės vertinimas.

Užduoties įvykdymo terminas  2023-06-30.

3 užduotis. AAD strateginio plano parengimas.

Vertinimo rodiklis. Atnaujinta AAD veiklos strategija: suderinta su pagrindinėmis suinteresuotomis šalimis (AM, AAA, NVO sektoriumi), sukurta įstaigos misija, vizija, vertybės; atnaujinta veiklos vertinimo rodiklių sistema. Plano rengimo procese įtraukti AAD darbuotojai.

Užduoties įvykdymo terminas – 2023-06-30.

4 užduotis. AAD informacinės sistemos plėtra.

Vertinimo rodiklis. Užbaigtas AAD informacinė sistemos pirmasis etapas (integracija su pagrindinėmis duomenų bazėmis, patikrinimų ir kitų veiksmų valdymas, dokumentų šablonai). Parengtas ir pradėtas naujas plėtros etapas  automatinio rizikos vertinimo tobulinimas, duomenų ant žemėlapių naudojimas.

Užduoties įvykdymo terminas  2023-12-31.

Paskutinė atnaujinimo data: 2023-03-17