BDAR
Close

JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ VALDYMAS

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


header image

Medžioklės egzaminai

Aplinkos apsaugos departamentas prie Aplinkos ministerijos informuoja, kokios yra medžioklės egzaminą laikančių asmenų teisės ir pareigos.

Egzaminuojamasis privalo

1. Pateikti darbuotojui asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.

2. Egzamino metu su savimi neturėti ir ant stalo ir (arba) kėdės nelaikyti asmeninių daiktų (apyrankių, laikrodžių, fotoaparatų, mobiliojo ryšio bei kitų informacijos priėmimo ir perdavimo priemonių).

Taip pat egzaminą laikantis asmuo turi nedėvėti striukės, kepurės bei kito galvos gobtuvo (apdangalo) (išimties tvarka gali būti leidžiama dėvėti galvos apdangalą egzamino metu dėl estetinių, medicininių ar religinių priežasčių. Ar leisti egzamino metu dėvėti galvos apdangalą, sprendžia egzaminavimo vyresnysis specialistas arba viršininkas);

3. Egzamino metu ir (arba) jam pasibaigus, egzaminų klasėje nesinaudoti literatūra, akiniais (jeigu jie nėra skirti tik regėjimo korekcijai), fotoaparatais, mobiliojo ryšio bei kitomis informacijos priėmimo ir perdavimo priemonėmis (išskyrus dėl medicininių priežasčių, pvz., klausos aparatai), nesikalbėti su kitais asmenimis, o, darbuotojui paprašius, parodyti, ar neturi egzamino metu draudžiamų naudoti informacijos priėmimo ir perdavimo priemonių.

4. Egzamino metu naudotis kompiuterio pele ir (arba) lietimui jautriu monitoriaus ekranu. Egzaminuojamajam pageidaujant, galima naudotis ir klaviatūra.

5. Baigęs laikyti egzaminą ir susipažinęs su padarytomis klaidomis, išeiti iš egzaminų klasės.

Egzaminuojamasis, baigęs laikyti egzaminą, turi teisę

1. Egzaminų klasėje susipažinti su egzamino rezultatu, kuris parodomas monitoriaus ekrane, ir padarytomis klaidomis.

2. Gauti informaciją apie egzamino rezultatą Aplinkos apsaugos departamento valdyboje, kurioje vyko egzaminas,  gauti pažymą apie išlaikytą teorijos egzaminą (toliau – pažyma), jei egzaminą išlaikė, arba informaciją raštu apie neišlaikytą egzaminą, jei egzamino neišlaikė. 

Pažymą arba informaciją apie neišlaikytą egzaminą egzaminuojamajam gali įteikti darbuotojas, kai egzaminą baigia laikyti visi grupės, kurioje egzaminuojamasis laikė egzaminą, egzaminuojamieji, arba kitas AAD prie AM įgaliotas darbuotojas.

3. Kreiptis į Aplinkos apsaugos departamento valdybos, kurioje laikė egzaminą, viršininką  ar vyresnįjį specialistą  ir per 3 darbo dienas po egzamino pateikti apeliaciją dėl egzamino įvertinimo, jei nesutinka su egzamino rezultatu.

Paskutinė atnaujinimo data: 2023-09-21