BDAR
gdpr

JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ VALDYMAS

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Medžioklės egzaminai

Aplinkos apsaugos departamentas informuoja, kokios yra medžioklės egzaminą laikančių asmenų teisės ir pareigos.

Egzaminuojamasis privalo:

1. Pateikti darbuotojui asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą;

2. Egzamino metu su savimi neturėti ir ant stalo ir (arba) kėdės nelaikyti asmeninių daiktų (apyrankių, laikrodžių, fotoaparatų, mobiliojo ryšio bei kitų informacijos priėmimo ir perdavimo priemonių).

Taip pat egzaminą laikantis asmuo turi nedėvėti striukės, kepurės bei kito galvos gobtuvo (apdangalo) (išimties tvarka gali būti leidžiama dėvėti galvos apdangalą egzamino metu dėl estetinių, medicininių ar religinių priežasčių. Ar leisti egzamino metu dėvėti galvos apdangalą, sprendžia egzaminavimo vyresnysis specialistas arba viršininkas);

3. Egzamino metu ir (arba) jam pasibaigus, egzaminų klasėje nesinaudoti literatūra, akiniais (jeigu jie nėra skirti tik regėjimo korekcijai), fotoaparatais, mobiliojo ryšio bei kitomis informacijos priėmimo ir perdavimo priemonėmis (išskyrus dėl medicininių priežasčių, pvz., klausos aparatai), nesikalbėti su kitais asmenimis, o, darbuotojui paprašius, parodyti, ar neturi egzamino metu draudžiamų naudoti informacijos priėmimo ir perdavimo priemonių;

4. Egzamino metu naudotis kompiuterio pele ir (arba) lietimui jautriu monitoriaus ekranu. Egzaminuojamajam pageidaujant, galima naudotis ir klaviatūra;

5. Baigęs laikyti egzaminą ir susipažinęs su padarytomis klaidomis, išeiti iš egzaminų klasės.

Egzaminuojamasis, baigęs laikyti egzaminą, turi teisę:

1. Egzaminų klasėje susipažinti su egzamino rezultatu, kuris parodomas monitoriaus ekrane, ir padarytomis klaidomis;

2. Gauti informaciją apie egzamino rezultatą Aplinkos apsaugos departamento valdyboje, kurioje vyko egzaminas,  gauti pažymą apie išlaikytą teorijos egzaminą (toliau – pažyma), jei egzaminą išlaikė, arba informaciją raštu apie neišlaikytą egzaminą, jei egzamino neišlaikė.

Pažymą arba informaciją apie neišlaikytą egzaminą egzaminuojamajam gali įteikti darbuotojas, kai egzaminą baigia laikyti visi grupės, kurioje egzaminuojamasis laikė egzaminą, egzaminuojamieji, arba kitas AAD prie AM įgaliotas darbuotojas;

3. Kreiptis į Aplinkos apsaugos departamento valdybos, kurioje laikė egzaminą, viršininką  ar vyresnįjį specialistą  ir per 3 darbo dienas po egzamino pateikti apeliaciją dėl egzamino įvertinimo, jei nesutinka su egzamino rezultatu.

Aplinkos apsaugos departamento Marijampolės valdybos teisės medžioti suteikimo ir panaikinimo komisija 2022 m. rugsėjo 29 d. organizuoja asmenų, norinčių tapti medžiotojais, egzaminą.

         Medžioklės egzamino teorijos egzaminas vyks nuo 9:00 val. AAD Marijampolės valdyboje adresu Dariaus ir Girėno g. 4 (2 aukšto salėje), Marijampolė. Šaudymo egzaminas vyks Marijampolėje, Vanagų g. 3 esančioje šaudykloje (pasibaigus medžioklės teorijos egzaminui).

        Asmenys pageidaujantys įgyti teisę medžioti Komisijai iki 2022 m. rugsėjo 16 d.  pateikia šiuos dokumentus ir jų kopijas (dokumentų originalai, įsitikinus kopijų tikrumu, grąžinami juos pateikusiam asmeniui):

      1. asmens dokumentą su fotonuotrauka, kuriame būtų nurodyta gimimo data arba asmens kodas;

      2. pažymėjimą apie baigtus medžiotojų kursus ir atliktą stažuotę arba aukštojo ar aukštesniojo mokslo diplomą, liudijantį įgytą aukštąjį ar aukštesnįjį biomedicinos mokslų studijų srities išsilavinimą, ir šio diplomo priedą apie studijų metu išklausytą specialų medžioklės kursą ir išlaikytą atitinkamą egzaminą;

      3. prašymą Komisijai leisti laikyti medžioklės egzaminą;

      4. pažymą iš sveikatos priežiūros įstaigos, forma 049/a;

      5. pažymą apie nuolatinę (deklaruotą) gyvenamąją vietą;

      6. pažymą ar asmuo nėra teistas už tyčinius nusikaltimus;

      7. dvi amžių atitinkančias fotonuotraukas, skirtas dokumentams įforminti.

      Dokumentai priimami Aplinkos apsaugos departamento prie Aplinkos ministerijos Marijampolės valdybos Marijampolės gyvosios gamtos apsaugos inspekcijoje, Dariaus ir Girėno g. 4, 22 kab, Marijampolėje iki 2022-04-04, pirmadieniais - penktadieniais nuo 8.00 iki 12.00 val. (kontaktinis telefonas 8-682-47730).

       Asmenys, pageidaujantys įgyti teisę medžioti, atvykdami laikyti egzamino, privalo būti atlikę mokėjimą už medžioklės egzaminą ir Komisijai pateikti tai patvirtinantį dokumentą.

Medžioklės teorijos egzamino laikymas (perlaikymas) – 64 Eur;

Medžioklės praktinio egzamino laikymas (perlaikymas) – 39 Eur;

Įmokos kodas 5710

Įmokos mokamos į VMI sąskaitas:

AS “Citadele bankas” Lietuvos filialas sąskaitos Nr. LT 787290 0000 0013 0151

AB SEB bankas sąskaitos Nr. LT 057044 0600 0788 7175

AB Šiaulių bankas sąskaitos Nr. LT 327180 0000 0014 1038

Luminor Bank AS Lietuvos skyrius (buvęs AB DNB bankas) sąskaitos Nr. LT 744010 0510 0132 4763

AB “Swedbank” sąskaitos Nr. LT 247300 0101 1239 4300

UAB “Medicinos bankas” sąskaitos Nr. LT 427230 0000 0012 0025.

PASTABA: Asmenys, kuriems už medžioklę reglamentuojančių įstatymų pažeidimus teisė medžioti buvo atimta, pateikia prašymą, asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopiją ir nutarimo, kuriuo paskirta teisės medžioti atėmimas, nutarimo kopiją.         

Paskutinė atnaujinimo data: 2020-12-01