BDAR
gdpr

JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ VALDYMAS

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


STABDYK PAŽEIDIMUS APLINKOS APSAUGOS SRITYJE TAPK NEETATINIU APLINKOS APSAUGOS INSPEKTORIUMI

Saugoti ir tausoti gamtą – tiesioginė valstybinių institucijų užduotis, bet geriausi rezultatai pasiekiami tik sutelkus valstybės, nevyriausybinių organizacijų ir visos visuomenės pastangas. 

Aplinkos ministerija, siekdama padidinti visuomenės indėlį į aplinkos apsaugą, inicijavo neetatinių aplinkos apsaugos inspektorių (NAAI) priėmimo tvarkos pakeitimą. Aplinkos apsaugos departamentas prie Aplinkos ministerijos paruošė NAAI mokymo programą.

KĄ MES SIŪLOME

Asmenys, norintys tapti neetatiniais inspektoriais, pateikia prašymą Aplinkos apsaugos departamento prie Aplinkos ministerijos regionų valdyboms. Išklausius mokymo kursą ir išlaikius testą, asmenims bus suteiktos NAAI galios ir tai patvirtinantys pažymėjimai.

Socialines garantijas, patvirtintas Lietuvos Respublikos aplinkos ministro įsakymu.

Kvalifikacijos tobulinimo mokymus NAAI.

Aktyviai dirbantys NAAI bei nustatę rezonansinius nusižengimus aplinkos apsaugos srityje ar vykdantys aktyvią prevencinę veiklą aplinkos ministro nustatyta tvarka gali būti skatinami materialiai.

Kviečiame jungtis prie mūsų ir padėti užtikrinti darnų ryšį tarp gamtos ir žmogaus bei prisidėti prie tikslo turėti tvarią aplinką mums ir ateities kartoms.

Paskutinė atnaujinimo data: 2022-03-03