BDAR
gdpr

JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ VALDYMAS

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Akmenės rajono karjeruose rasta užkasto gyvsidabrio

Data

2020 05 25

Įvertinimas
1
20200524_184908.jpg

Sekmadienį, gegužės 24-ąją, apie 16 val. Aplinkos apsaugos departamentas gavo pranešimą, kad Akmenės r., Pakalniškių kaime, rasta užkasto gyvsidabrio. Išsiaiškinti situacijos ir paimti mėginių dirvožemio tyrimui atlikti išvyko aplinkosaugos pareigūnai.

Sekmadienį Bendrojo pagalbos centro telefonu žvejai pranešė, kad šalia didžiųjų karjerų ieškodami sliekų rado keletą užkastų gyvsidabrio kolbų. Į įvykio vietą iškviesti Aplinkos apsaugos departamento ir Aplinkos apsaugos agentūros pareigūnai nuvykę paėmė mėginius dirvožemio tyrimams.

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento pareigūnai teritoriją aptvėrė, apie radinį buvo informuotos visos atsakingos institucijos.

Pirmadienį, gegužės 25-ąją, į pasitarimą renkasi Akmenės rajono savivaldybės ekstremalių situacijų komisija.

Šią savaitę bus pradėti žvalgymo darbai, tikrinama, koks kiekis gyvsidabrio iš tikrųjų užkastas ir kaip jį saugiai surinkti ir perduoti atliekų tvarkytojams sutvarkyti.