BDAR
gdpr

JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ VALDYMAS

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Gaminių ir (ar) pakuočių atliekų sutvarkymo įrodančių dokumentų išrašymas

KLAUSIMAS

Mūsų įmonė į Lietuvą įveža produkciją, sukrautą ant medinių euro padėklų. Produkciją realizavus, lieka euro padėklai. Prašome informuoti apie euro padėklus fiziškai tvarkančias ir turinčias teisę išduoti pažymas apie atliekų sutvarkymą įmones Šiaurės Lietuvoje.

ATSAKYMAS (2020-01-24)

Atsakydami į Jūsų paklausimą, informuojame, kad Departamentas neįgaliotas oficialiai aiškinti įstatymų ar kitų teisės aktų ir jų taikymo, todėl teikiame Departamento specialistų nuomonę paklausime keliamu klausimu. Paklausime pateikti duomenys netikrinami, atsakymas rengiamas pagal pateiktus duomenis. Asmeniui papildomai pateikus informacijos apie konkrečias faktines aplinkybes, nenurodytas paklausime, gali pasikeisti ir Departamento konsultacijos turinys.

Informuojame, kad Aplinkos apsaugos agentūros tinklapyje http://atliekos.gamta.lt/cms/index?rubricid=5b13ace7-3b64-498f-b04e-c3f1b5d1f647 yra skelbiamas Turinčių teisę išrašyti gaminių ir (ar) pakuočių atliekų sutvarkymą įrodančius dokumentus atliekų tvarkytojų sąrašas, kuriame pateikti visi atliekų tvarkytojai, turintys teisę išrašyti atliekų sutvarkymą įrodančius dokumentus pagal faktinę atliekų tvarkymo vietą, tvarkymo veiklos kodus ir atliekų rūšis.

Ši konsultacija pateikiama pagal jos pasirašymo dieną galiojančius teisės aktus ir negali būti laikoma Departamento sprendimu konkrečioje situacijoje.

Paskutinė atnaujinimo data: 2021-07-13