BDAR
gdpr

JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ VALDYMAS

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Atviri duomenys

Čia skelbiami Aplinkos apsaugos departamento prie Aplinkos ministerijos tvarkomi duomenys, kurie sudaro galimybę visiems naudotis pirminiais AAD disponuojamais duomenimis. Duomenys teikiami neatlygintinai.

Atviri duomenys - laisvai prieinami institucijos veikloje ar dokumentuose užfiksuoti duomenys, informacija ar jos dalis, nepaisant jų pateikimo būdo, formos ir laikmenos, įskaitant registro duomenis, registro informaciją, registrui pateiktų dokumentų ir (arba) jų kopijų duomenis, valstybės informacinės sistemos duomenis, kuriuos visi asmenys gali pakartotinai naudoti ir platinti bet kokiu tikslu, nurodydami jų šaltinį ir tik tomis pačiomis sąlygomis, kuriomis buvo gauti.

   Vadovaujantis Lietuvos Respublikos aplinkos ministro 2013 m. liepos 15 d. įsakymo Nr,D1-528 „ Dėl Taršos integruotos prevencijos ir kontrolės leidimų išdavimo, pakeitimo ir galiojimo panaikinimo taisyklių patvirtinimo“ 3.2.6 punktu įpareigojama rinkti, apdoroti informaciją ir teikti Europos Komisijai ataskaitas apie  Europos Parlamento ir Tarybos direktyvos 2010/75/ES dėl pramoninių išmetamų teršalų (taršos integruotos prevencijos ir kontrolės) Įgyvendinimą. Europos Komisija 2018 m. rugpjūčio 10 d. priėmė įgyvendinimo sprendimą (ES) 2018/1135, kuriuo nustatomas valstybių narių teikiamose ataskaitose privalomas informacijos pobūdis, forma ir teikimo dažnumas. Šio sprendimo I priedo 1.2.15 papunkčiu nustatyta, kad nuo 2018 metų turi būti pateikiamas paaiškinimas kur galima rasti atskirų inspekcinių patikrinimų aktus.

   Atsižvelgiant į Bendrąjį duomenų apsaugos reglamentą (toliau BDAR), juridinių asmenų valdymo organų narių asmens duomenų tvarkymui yra taikomos BDAR nuostatos, t.y. užtikrinama duomenų apsauga. Atskirų inspekcinių patikrinimų aktai yra saugomi atitinkamos inspekcijos, kuri atliko patikrinimą, būstinėje.

Informacija rengiama

Paskutinė atnaujinimo data: 2022-01-19