Organizuojamas medžioklės egzaminas Marijampolės valdyboje

Data

2019 04 30

Įvertinimas
0

Aplinkos apsaugos departamento prie Aplinkos ministerijos (AAD) Marijampolės valdybos teisės medžioti suteikimo ir panaikinimo komisija (Komisija) gegužės 24 ir 31 dienomis organizuoja asmenų, norinčių tapti medžiotojais, egzaminus. 

Teorijos egzaminas vyks gegužės 24 d. Marijampolės valdyboje (Dariaus ir Girėno g. 4, 2 a., 24 kab.) nuo 9.00 iki 15.00 val. Šaudymo egzaminas vyks gegužės 31 dieną Sūduvos mokomajame šaudymo centre (Marijampolė, Vanagų g. 3).

Asmenys, pageidaujantys įgyti teisę medžioti, Komisijai iki gegužės 17 d. pateikia šiuos dokumentus ir jų kopijas (dokumentų originalai, įsitikinus kopijų tikrumu, grąžinami juos pateikusiam asmeniui):

  1. asmens dokumentą su nuotrauka, kuriame būtų nurodyta gimimo data arba asmens kodas;
  2. pažymėjimą apie baigtus medžiotojų kursus ir atliktą stažuotę arba aukštojo ar aukštesniojo mokslo diplomą, liudijantį įgytą aukštąjį ar aukštesnįjį biomedicinos mokslų studijų srities išsilavinimą, ir šio diplomo priedą apie studijų metu išklausytą specialų medžioklės kursą ir išlaikytą atitinkamą egzaminą;
  3. prašymą Komisijai leisti laikyti medžioklės egzaminą;
  4. pažymą iš sveikatos priežiūros įstaigos (forma 049/a);
  5. pažymą apie nuolatinę (deklaruotą) gyvenamąją vietą;
  6. pažymą, nurodančia, kad asmuo nėra teistas už tyčinius nusikaltimus; 
  7. 2 amžių atitinkančias nuotraukas, skirtas dokumentams įforminti.

Dokumentai priimami iki gegužės 17 d. AAD Marijampolės valdybos Marijampolės gyvosios gamtos apsaugos inspekcijoje (Dariaus ir Girėno g. 4, Marijampolė, 2 a., 24 kab.). 

Turite klausimų? Skambinkite telefonu 8 615 97870.

UA-131744731-1