Organizuojamas medžioklės egzaminas Kauno valdyboje

Data

2019 03 12

Įvertinimas
0

Aplinkos apsaugos departamento prie Aplinkos ministerijos (AAD) Kauno valdybos teisės medžioti suteikimo ir panaikinimo komisija (Komisija) 2019 m. balandžio 17 ir 25 dienomis organizuoja asmenų, norinčių tapti medžiotojais, egzaminus. 

Medžioklės egzamino teorijos dalis vyks Kaune, Rotušės a. 12. Egzamino pradžia 09:00 val. Pakartotinis teorijos egzaminas vyks balandžio 25 d. nuo 09:00 val. Egzamino praktinė dalis vyks tomis pačiomis dienomis, iš karto po teorinės dalies, adresu Didžioji g. 77, Kaunas. 

Asmenys, pageidaujantys įgyti teisę medžioti, Komisijai iki balandžio 1 d. pateikia šiuos dokumentus ir jų kopijas (dokumentų originalai, įsitikinus kopijų tikrumu, grąžinami juos pateikusiam asmeniui):

  1. asmens dokumentą su nuotrauka, kuriame būtų nurodyta gimimo data arba asmens kodas;
  2. pažymėjimą apie baigtus medžiotojų kursus ir atliktą stažuotę arba aukštojo ar aukštesniojo mokslo diplomą, liudijantį įgytą aukštąjį ar aukštesnįjį biomedicinos mokslų studijų srities išsilavinimą, ir šio diplomo priedą apie studijų metu išklausytą specialų medžioklės kursą ir išlaikytą atitinkamą egzaminą;
  3. prašymą Komisijai leisti laikyti medžioklės egzaminą;
  4. pažymą iš sveikatos priežiūros įstaigos, forma 049/a;
  5. pažymą apie nuolatinę (deklaruotą) gyvenamąją vietą;
  6. pažymą įrodančią, kad asmuo nėra teistas už tyčinius nusikaltimus;
  7. 2 amžių atitinkančias nuotraukas.

Dokumentai priimami AAD Kauno valdyboje, Rotušės a. 12, Kaune.

 
UA-131744731-1